Zhodnoceni stránek www.dj-andy.borec.cz

Please zhodnoťte mi moje skvělé stránky! Jsou fakticky dobré že?
Nejen dobré, jsou přímo neuvěřitelně úžasné! Grandiózní! Nic lepšího jsem v životě neviděl! Máš úžasný hudební vkus: Linkin Park a Modern Talking! Dokonalé po všech stránkách.

Původně jsem tě chtěl povzbudit do další tvorby, ale ty to evidentně nepotřebuješ, již jsi dosáhl dokonalosti....
btw. Moje stránky jsou:

http://www.csszengarden.com/?cssfile=/103/103.css&page=0

Co na ně říkáš? Chtěl bych slyšet názor odborníka..
Jirko Škarko, Jirko Škarko ...

Asi máš dostatečně dobrý sebevědomí, když už předem říkáš, že jsou skvělý. Ostatně mám pocit, že ty už se tu jednou hodnotily a taky vím o tobě, že si pirát zdrojových kódů a to už tu taky bylo, ale to není nic ilegálního, spíš ostuda pro tebe, že si nedokážeš vytvořit nic sám!
No já jsem nejdřív řešila problém, že po kliknutí na Andy se znovu načetla půvoní stránka (ale hned na první pohled mně došlo, jak to hanyZ myslel...:-)). Ale pak jsem si všimla, že Avant vžycky cinkne, tedy že je tam asi pop-up, takže jsem použila IE a stránky si otevřela. Nebylo tady o nich náhodou kdysi debatováno v tom smyslu, že jsou ukradené?
Add: Marcela

http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=4&i=5543&t=5543
Jo Petře, přesně o tom jsem mluvila, akorát se mně to nechtělo hledat, občas jsem trochu líná... Takže dík.
Tak napred nic.. akorat mi MyIE odcvaknul pop-up..., tak jsem tedy tu bloknutou zalozku otevrel.. No nic moc jsem se nedozvedel... kdyz menu zacinalo v pulce obrazovky a az pod spodni okraj obrazovky a posuvnik nikde, radeji jsem to vypnul...
"Pokud jste zavřeli omylem okno ve kterém se zobrazuje moje stránka klikněte na moje logo ANDY v levém rohu dole"
...myslíš ten čudlík, který ve svém prohlížeči a rozlišení vidím vertikálně i horizontálně uprostřed stránky? ;-)
Kdybych si to pak iniciativně neotevřela v IE, neviděla bych nic jiného než blueboardí guestbook a chat.

Mimochodem, co se na tom webu změnilo od dob té zlodějské aféry? Ať vím, za co mám kritizovat tebe a za co původního autora... :-p
Tak vážně nevím. Dřív jsem si myslel, že ta písnička od scooteru není how much is sexy fish, ale how much is the fisch. Dokonce jsem byl přesvědčen, že to v tom refrému jasně zaznívá. A taky jsem měl dojem, že písnička se nejmenuje mission, ale mission impossible. A že pretty woman je od orbisona. A je zde mnoho dalších drobnůstek. Takže neřekl bych, že to bude poslední názor, ale prostě patříš mezi ty, který maj to DJ jen ve jméně. Je taky docela fópá, že ty názvy písniček nejsou vcelku. Když něco nevím, tak to tam necpu.
koukám že tu mám hrubku. How much is the fish... joj
Majkls >> Scooter jsou Němci. Fish je německy Fisch. Takže můžeš klíďo říct, že to byl záměr ;-)
Ale z titulku vyplívá, že to je takříkajíc in english :-))
teda to logo je fakt super v cem si ho tvoril :-)))
<HTML>Skveli stranky, jestli jsi stejne tak dobry DJ jako webmaster mohl bych ti dohodit job u nas ve Vyskove v Alkatrazu</HTML>
Nevím čím to, ale tenhle typ stránek (sruktůra, zdroják ap) vidím nejméně po čtvrté :-) Tak zde asi dotyčný není sám, který stránky odcizil?
skoda mluvit ... proste NO COMMENT ! ...
jak rikam: "Nerozciluj se, necic si nervy, rikej si: je blbej, je blbej, je blbej ..." :-)
má jí hazčí
HanyZ:

Nějak nechápu validítor CSS. Vyhodilo mi to (mezi jiným :-) ) chybu barvení posuvníku, přitom bych řekl, že to mám dobře). Mám tam:

Line: 0 Context : BODY
Property scrollbar-face-color doesn't exist : #9966ff

Line: 0 Context : BODY
Property scrollbar-arrow-color doesn't exist : #ffff00

Line: 0 Context : BODY
Property scrollbar-highlight-color doesn't exist : #ffffff

Line: 0 Context : BODY
Property scrollbar-3dlight-color doesn't exist : #330099

Line: 0 Context : BODY
Property scrollbar-shadow-color doesn't exist : #ffcc33

Line: 0 Context : BODY
Property scrollbar-darkshadow-color doesn't exist : #000000

Line: 0 Context : BODY
Property scrollbar-track-color doesn't exist : #330099

A normálně mi to funguje...
Vlastnosti pro přebarvení scrollbarů nejsou standardní, jsou to výmysly IE. To, že to funguje, ještě neznamená, že je to správně.
Freya: Aha, tak díky.

P.S.: Když si zapomenu přepnout na českou klávesnici, tak máš dobrou přezdívku :-D
LOL :)))
docela ujdeš
Já nevim........
Mě to hlásí nepovolený přístup
<a href=> news</a>