Komu fandíte v Superstar

Čau lidi, komu fandíte v Superstar (přidávám jména)
------------------------------------------------------------------
Aneta Langerová
Sámer Issa
Tomáš Savka
Martina Balogová
Julián Zahorovský
Šárka Vaňková
Stanislav Dolinek

A kdo si myslíte že bude generálem hvězdné pěchoty (přidávám čísla)
------------------------------------------------------------------------------------------
č.3469
č.3505
č.3634
č.3288
č.3775
č.2155
č.3157

A koho vám bylo nejvíc líto když vypadnul (finále)
-------------------------------------------------------------
Veronika Zaňková
Petr Poláček
Petra Páchová


Díky za čas, ketrý jste věnovali tomuto tématu.
Moje typy
1) Aneta, Sámer, Tomáš, Šárka, Standa

2) č.3469 - Anička Dajdou Geislerová

3) ZLATUŠKA - Petra Páchová
1) Sámer, Šárka
2) č.3469 (to vím na 100%)
3) Petr Poláček
Ja se na to vubec radeji nekoukam. Je to jen oblbovac lidi, aby psali co nejvic SMS, aby se zvysila sledovanost a aby si nahravaci spolecnost BMG (jestli je to vona?) prisla taky na nejakou tu provizi...
Podle mě taky blbost!
a) ČESKO HLEDÁ SUPERSTAR- polovina z nich přistěhovalci...
b) jen doufam, že sámer navyhraje, trochu ho totiž znam :o)
to je jedno ze na tom chce nekdo zvednout sledovanost nebo chce aby lidi posilali SMS hlavne kdyz je to bavi
to sojkovec me nestve ani tak ta BMG pac ta to spolecne s novou porada tak je jasny ze na tom chteji co nejvice utrzit..me stvou ty hovada okolo viz.K.Svoboda osvaldova.soukup atd. ktery pisou pisnicky pro vsechny zpevaky z CR coz znamena ze vsochno co zpivaji je jeden a ten samej styl a pokud ty takzvany superstar budou skladat tyhle kraviny jako to delaji doted tak ze super star nebude nic coz nebude

ps: samer se hodi spis do nejaky skupiny jako lunetic atd... polacek byl dobrej ale bohuzel no.. snad to vyjde anete
štve mně SMSkování (neposílám to) do těch sítí se spec. tarifem

zaregistroval jsem kazau, kde stálo, že to stojí 10 Kč, kreditu jsem měl 40 Kč, takže teďka mám ještě pořád 10 Kč mínus :-(
Bery : Ty znáš Samera? Chci nějaké drby! Bulváár! Znásilnil nezletilou? zletilou? důchodkyni? ovci? Chlastá? Fetuje? Je to mafián? Krade dětem na pískovišti lopatičky? Krade děti? Krade pískoviště? Rychle, jsem zvědavý...:-)
LOL :-)))
1) Aneta je jasnej favorit
2) Dajdou je taky jasnej favorit
3) Stejně zůstane jen jeden, takže je jedno že vypadli
4) Doufam že vypadne Sranda Debílek
5) Je jasný že ZupaStar je komerční záležitost, ale když to ty lidi tak žerou, tak proč ne?

hanyZ: Sámer se určitě někde zfetoval a znásilnil nezletilou a zcela opilou důchodkyni, která právě pásla ovce. Jeho otec je mafián a krade pískoviště i s dětma na kterejch pak dělá pokusy s lopatičkama :-)
Fandím Savkovi, ten to fakt umí! Nesnáším Sámera, nechápu, proč jsou z něho všichni tak posraní! Furt si olizuje tlamu jak debil!:o))
Hvězdná pěchota: Jednoznačně Anička DAJDOU!:o) Áj drank tů mač lást najt, gat fíls tů plej..... Áj miset de bus!:o) Ta je jasná!
No a celkem mě mrzí, že vypadla Zaňková, byla OK.
HanyZ: No asi tě nepotěšim, mafián neni, nefetuje (asi), neznásilnil taky asi nikoho (nebo se o tom aspoň neví :o)), no a nadměrně asi taky nechlastá, párkrát jsem ho viděl na diskotéce, ale nikdy ožralýho :o((
No ale snad se polepší :o))

Jo a ještě něco. Jestli jste četli v časopisu Spy, že Sámer bydlel v Děčíně v dětským domově, tak to neni pravda, vždycky bydlel s rodičema... no ono dokonce ani v Děčíně děcák nemáme :o)) Ale drb to byl hezkej :o))
Jo Zaňkový je škoda. A Savka je výbornej!
Bery: No jo, on se tím taky bude chlubit, že někoho znásilnil..Je to liška podšitá. Ale porád jsi neřekl, proč nechceš aby vyhrál. Je v tom něco osobního? :-) Je fakt, že člověk,co nechlastá, je sám o sobě dost podezřelý. Alkohol rozvazuje jazyk a on se bojí, aby se na povrch nedostalo nějaké temné tajemství jeho minulosti.Třeba, že do svých pěti let musel nosit sukni po své starší sestře nebo tak...

Lucka: Sámer se mlsně olizuje v očekávání hvězdné kariéry a astronomických příjmů...

Mimochodem, když už jsme u toho, mně osobně je nejsympatičtější Aneta, která mi připadá jediná relativně normální (Každý, kdo se přihlásí do podobné soutěže musí být tak trochu magor), navíc dobře zpívá a vybírá si solidní repertoár. I když na Superstar se asi v Nováckém a vůbec Česko-šoubyznysově-zatuchlém pojetí moc nehodí...:-(
Aneta je dobrá.
hanyZ: No ani nevim, proč mu to nepřeju :o)) Asi nemám rád namyšlený lidi a on by se jím stal...
Bery: Tak to jo, tobě jde vlastně jenom o jeho dobro...:-)
No asi tak nějak :o))
1) Sarka Vankova (MOC JI FANDIM - JE SUPER!)
2) c. 3469 - Anicka Dajdou Geislerova (vyhraje na beton a na 100% !)
3) Petr Polacek (ten vypadnout fakt nemel)

... howk ... domluvil jsem ... :-DDD
1.) no nejlip zpiva balogova, ale ta mi vubec neni sympaticka, takze mi prijde nejlepsi v pomeru zpev/sympatie sarka. taky docela fandim julianovi, ktery sice moc zpivat neumi, ale kdyz se mu to povede, tak to stoji za to. taky docela fandim dolinkovi, pac je roztomilej ;)
2.) vyhraje urcite anca, to je jasny.. ale mi pripada jeste horsi takova ta, co zpiva "jaky by to bylo" - 3505
3.) polacek a zankova. zankova perfektne zpivala a polacek mel dobrej hlas a styl! naopak vubec nelituju toho, ze padla svatusa.
Jo Balogová mi taky není sympatická brácha říká že vypadá jako k*r*a, šárka je dobrá a julián docela taky. Dolinek je fakt rostomilej. Zaňkový je velká škodá byla jedna z největších es.
no ja nevim ja nemam nic proti smaerovi, ale to jak olizuje drzku je sranda...

Spis me sere ta Aneta, jak vede v poctu hlasu...dyk vypada jak chodici lednice...fuj, ja ji tak nesnasim...

a nejvic me nasralo ze vyhodili Petru, protoze tu znam osobne :)

A julian je uplne v pohode, pripada mi nej jako bawic publika....
//Spis me sere ta Aneta, jak vede v poctu hlasu...dyk vypada jak chodici lednice...fuj, ja ji tak nesnasim...

to bude asi to co ceskemu show byznysu chybi pac par buznicek tipu samer tu uz bylo

//a nejvic me nasralo ze vyhodili Petru, protoze tu znam osobne :)

prisla mi jako takove kostatko tipu Bartosova nic moc zpev a nicim vyrazna
albertino: to me taky tak rpsila, ja jen z toho jak ji znam osobne :)