Mafie

Lidi něco vám řeknu. Simíci vám nic nedělaj i když vás občas naserou tím že vás neposlouchaj.
Netýrám je trestem za to, že něco provedli, ale z čistého sadistického nihilismu, který ve mě probouzí někteří nejmenovaní jedinci...
cho cho tak to byl teda joke... ten si asi musela vymejšlet strašně dlouho než si ho vymyslela, viď.... A tedˇjá jo?! Víte proč tebe nikdy neuvidíme s chlapem?............................. protože seš absolutně frigidní(jestli s tim tvým IQ 60 víš co to znamená)
ramiro > jestli Freya má IQ 60 pak máš ty IQ -160 a houpací kůň ti může dělat šéfa!
sXmax: myslim, ze politik by tohle nerekl (narozdil od ramira), takze jsi s odhadem jeho iq trochu vedle. Ale je fakt, ze bude zrovna na tehle urovni.
Myslim, že ramiro ten vtip směroval někomu jinýmu, než Freye ;-)
Tomm >> čekala jsem, kdy někdo řekne, že Ramiro myslel spíš Niki. Mě to přišlo nejednoznačné a nechci do něj prudit jenom kvůli svému možnému nepochopení...
sXmax >> stejně díkes :-)
Freya: Hm, to ale neni spekulace. Ramiro je totiž muj spolužák a já mu řek, že se mu někdo naváží do jeho oblíbené Mafie a ... a dopadlo to takhle... ;-)
No... ehm sorry já jsem zapomněl připsat na koho to bylo mířený- to bylo mířený na Taru z 2.5. 15:42. Sorry za to nedorozumění
:-)