Problém with XP

Mam Xpčko a když sem na netu, tak se mi často sekne kompl tak, že nejde hejbat myší, ctrlaltdelete nefunguje, a jsem v p*deli .Čim to je ?děla mi to i po reinstalaci!
Znám...to je pravidlo "End blue screen, only reset comp" ;-) Chceš-li můžu ti s tím pomoct pomocí screenshotů. Bude to:
a) zničenou pamětí
b) blbě nakonfigurovanou grafickou kartou
c) pirátskou kopií OS?
d) poškrábané CD
e) zničený hdd
f) windowsy jsou v ha.......
ad a) dost možná, ale to by nemělo spojitost s netem
ad b) to samé
ad c) nesmysl
ad d) nesmysl
ad e) to si nemyslím - leda že by byly poškozeny důležité soubory systému, ale to by reinstal spravil

ad f) no comment

Osobně bych se zaměřil na síťovku (nebo modem) - zejména na konflikty.
Jestli jsi nic nedělal s hardwarem když začaly tyhle problémy, pak bych doporučoval format c: a pak instal XP. Možná bych ještě před tim projel disk na viry, adware a podobnou havěť a zkusil jinej internetovej prohlížeč.
LukasX: A co se na te BSOD pise?
tak zrovna "piratska kopie" to bejt muze, pac kdyz ti podstrcim upravenou instalacku, ve ktery krome par backdooru bude nejakej blbej driver, muze se chovat podobne. ja bych zkusil windowsupdate.microsoft.com, neco _podobnyho_ (crash rpc, ne freeze) delal nejakej worm...
není problém v tvojí síťovce? je správně nainstalovaná? zkus i reinstal svého prohlížeče, pokud se ti to zasekává právě při jeho používání.
Vše co tu písete je OK .Reinstal nikdy nepomohl a nepomůže , prohlížečem IE6 to asi taky nebude a nevim co jineho by to mohlo byej! Proste zatuhne compl a nic nejde delat! Zadna hlasky, zadne pravidelne casy, proste jen tak
!
a chladíš to dostatečně? nemáš příliš přetaktovaný procesor?
> a chladíš to dostatečně..

Jo - presne tohle se mi stavalo na notebooku (Compaq EVO s desktopovym Duronem - sila co?). Nakonec to vyresil az novy chladic + silnejsi vetracek.

Ovsem to by asi nemelo spojitost s praci se siti respektive internetem. Pokud to dela jenom on-line tak to musi byt sitovkou.
-- zkus se přes totala (FTP) napíchnout třeba na wz nebo na nějakej anonymní server. Jestli ti to slítne, je to jasně ovladačema síťovky nebo obslužnejma programama. Jestli ti to nespadne, IE je KO (nebo nevím jestli používá IE DirectX, ale to spíš ne).
>> IE je KO (nebo nevím jestli používá IE DirectX, ale to spíš ne).

No, doufam ze ne, i kdyz u MS jeden nikdy nevi :-)

Ale je fakt, ze cele gui windows pouziva DirectDraw, je-li to mozne..