Try my page

Zkuste moji stránku www.musaci.wz.cz a ohodnťte mi ji. Je to moje první stránka a dělal jsem ji ve Frontpagi, ale je tam pár pěknejch věcí. Dík
Chybi ti tam title, no ten Frontpage je dost znat..

btw: This is the best page, where is everything, you need!

Ja bych to napsal radeji takhle:

This is the best page, where you can find anything you need!
Co tam chceš hodnotit? Já jsem tam nic nenašel (možná jsem blbě hledal). Jo a s tím že "na pí?oviny nebudeš odpovídat" se drž trochu zpátky, tak na ně pro mě za mě neodpovídej, ale nepiš to tam, vypadá to ... divně
je tam pár pěknejch věcí -> hezky řečená samokritika ;-)

Framy -> už vyšly z módy

Logo -> Word je taky out z módy

JAVA APLET TLAČÍTKA -> nefungují ve všech prohlížečích

Ještě jednou framy... -> když je chceš používat, alespoň je udělej tak, aby nazabírala většinu stránky. Pokud máš jiné rozlišení, v 800 × 600 se to zobrazuje deb*lně.

Generátor kódů -> nelegální, je to warez, porušuješ pravidla a z toho vyplývá, že tenhle web tu moc dlouho nepobudeš
Jo, a vypadá to FP skřížený s WORDem.
Nedám si pomoct. K tomu všemu tam máš bmp obrázky. Zde mi bylo řečeno, že bmp je stupidní formát.

Už mlčím...
... a dále ještě... ty obrázky jsou odsouhlasené autorem na to, abys je měl na svých stránkách? ;-)

Už mně ulmčte!
> bmp je stupidní formát

Ani ne tak stupidní jako spíš naprosto nepoužitelný pro webové účely - protože:

a) zobrazí ho jenom MSIE
b) je to formát bez jakékoliv komprese - tedy až 20x větší než je nutné
DoubleThink: No bmp zobrazi i Mozilla, a pokud je hodne malinkatej, je ve skutecnosti mensi nez jpeg, atp.
Proč by měl bmp zobrazovat jen MSIE? Neni žádný důvod proč by ostatní prohlížeče něměli umět zobrazovat bmp. To je ale pěkná kravina. Kdo to vymyslel?
> pokud je hodne malinkatej, je ve skutecnosti mensi nez jpeg, atp

Tak moment - JPEG sem netahej

Komprese JPEGu se odehrává na čtvercích o hraně 8pix, kde dochází ke zprůměrování hodnot barevného signálu. Je jasné, že u malého obrázku dojde spíš ke zvětšení velikosti.
Ale pokud použiješ GIF tak nějaké data vždycky ušetříš.

Tím výrokem, že BMP zobrazí jenom MSIE, jsem měl spíš na mysli to, že starší (a taky některé NeWindowsové) prohlížeče to neumí (mám dojem, že podpora BMP u IE je až od verze 4)
bmp je obyc rastr a na jeho zobrazeni nejsou treba zadne slozite dekompresni algoritmy, takze by to nemel byt problem pro vetsinu prohlizecu...

>> Komprese JPEGu se odehrává na čtvercích o hraně 8pix, kde dochází ke zprůměrování hodnot barevného signálu. Je jasné, že u malého obrázku dojde spíš ke zvětšení velikosti

No prave proto...
musaci >> Je vidět, že snaha by byla. Ale pokud stojíš o pořádnou stránku, chtělo by to naučit se HTML a nějaké ty věci o tvorbě webu vůbec.
Z WYSIWYGů od Microsoftu ještě nikdy nevyšlo nic, co by bylo kvalitnější než ručně psaný kód, a v praxi se FrontPage dá použít akorát na velmi amatérské výtvory.

> "This is the page, where you can find something, what you need!"
- opravdu jsi si jistý, že umíš anglicky? Když už takhle kostrbatě, tak aspoň nějakým menším písmem ;-)
Co třeba "on this page you can find something you need"? Ale stejně je to akorát hloupá vycpávková hláška, která nic nesděluje, a nemá co dělat na tak prominentním (nadpisovém) místě. A proč vlastně v angličtině? Nebylo by lepší napsat tam prostě "Ocitli jste se na stránce plné užitečných věcí!"?
Fakt je, ze pritomnost carek v souveti ponekud meni vyznam vety.. :)