Kopírování webů...

To je dneska doba.. jeden udělá web, druhý si ho zkopíruje, trochu upraví a dělá, že ten web dělal on. Ještě u toho říká, že umí udělat graficky lepší stránku, než já... :( Fakt už by to chtělo nějaké lepší zabezpečení stránek. Přesně tohle se mi stalo. Udělal jsem už dávno mojí osobku, http://neil.borec.cz. Netrvalo dlouho a můj osobní nepřítel si ji zkopíroval a trochu ji upravil. Vzniklo z toho http://jirka-skarka.borec.cz. Podobnost lze poznat na první pohled. Všimněte si třeba v hlavní stránce skriptu pro centrování okna mojí výroby. Nebo barevný posuvník, který mění barvu po najetí myší. Vím, že už ta moje stránka dneska není moc moderní, ale stejně.. btw. nekritizujte mi neil.borec.cz, vím, že už není moc pěkná a užitečná. ;) Já už plánuju, že udělám novou, ale nechci, ať ji má druhý den zase někdo jiný. Chtělo by to hackery, kteří by se starali o internet a třeba mazali takovéto stránky. I když on by vlastně mohl pomoci i administrátor tohoto hostingu ;) Předem se omlouvám, že nemám na stránce reklamu.
Kdyby někdo zkopíroval můj web, upravil ho a vydával za svůj výtvor:

1. našel bych si ho, stačí napsat inteligentní mail
2. zapálil mu barák ve kterym by zrovna relaxovala jeho rodina
3. vykuchal bych ho jako podsvinče
+ nějaký nedokumentovatelný bonusy
Jo, jenže tu je ten problém, že ho znám ;)
To na věci niv nemění (prostě ho skopej do krychle) a bude ti líp :-), věř mi!
Ale je vidět, že ty to máš trochu víc vychytaný. On to asi nějak nedokázal dodělat. Tak ho zkus někde ztrapňovat, nebo mu posílej na mail nejnovější červy nebu mu hackni stránku atd... ;-)
Jestliže ho znáš, tim líp. Přeskoč jen bod č.1.
Poslal bych pár zfetovanejch negrů s kleštěma a letlampou pro pana domácího, aby si hoši trochu zablbli.
Máme stejný myšlenky ;-)
Posílat mu viry na maila nemůžu, protože... teď se asi trochu zasmějete :)... on si neumí zřídit e-mailovou schránku :D:D
no, kdyz uz jsi priznal, ze na webu nemas reklamu a jeste sem das odkaz na stranky, tak bych ti doporucil opravdu HODNE RYCHLE reklamu vlozit. Tady se na nejake omluvy nehraje :)

Byt tebou, tak si s tim nedelam vrasky... koukam na ty dva weby v mozille firefox a ten jeho web se webem nazvat neda. mozna tak nejakej kubismus...
To jo, no. Je ve Firefoxu to dost napravo rozházený.
<HTML>To Miroslav Junker: opravdu si myslis ze jsi vytvoril neco natolik vzacneho a vyjimecneho ze te to tolik sere?
Kdyz tvuj web pojmu jako amaterskou praci docela ujde.. ta "kopie" je o dost horsi, ale barak bych za to nikomu nepodpaloval...

Vzdyt je to bezna praxe...
delam zakazku, musim rozvrhnout design... projdu internet (profesionalni weby ne lamapage) a omrknu napr. mozny jiz vymysleny reseni menu. Podivam se na nej, promyslim zdali by se hodilo a vytvorim vlastni s pro me vhodnym rozvrzenim a grafikou.
Programmer To Programmer ti nic nerika?
Dobrou zasadou je zbytecne neztracet cas programovanim toho, co uz davno vytvoril nekdo jiny.. s takovou by si kazdy programoval OS, PHP, apache .... pokud ti nekdo ukradne grafiku je to neco jineho, ale vzpamatuj se.. jsme programatori (elita) ne ukrajinci s lopatou.

Chodis na forum aby jsi ostatnim z oboru pomohl nebo aby jsi nadaval jaky jsou to kurvy?</HTML>
Master > Hej, tohle je sekce POKEC, tady nejde o to pomahat, ale pobavit se!
To že se mrkneš na netu po stránkách a necháš se inspirovat je v cajku, ale když ten web kompletně zkopíruješ a hodíš tam jen pár úprav - tak to je něco úplně jinýho.
Nemluvim zrovna o Junkerovo případu, ale obecně.
Mirek, už jsem ti info posílal na mail... Můžem zjistit heslo na schránku (email už umí, má www.jirka-skarka.borec.cz) i na web, protože ho má stejný.Poslal jsem ti všechny informace na mail, tak odepiš.


---Asi víš, ale jmenuji se Lukas Svacina a Skarkovi to zrobim klidne, protoze je to magor!
pokud nekomu vadi, ze by si nekdo jiny zkopiroval bez dovoleni jeho web a pokladal ho za svuj vlastni, tak se to da resit pomoci skriptu na zablokovani praveho mysidla, zablokovani klavesy simulujici prave mysidlo a klavesy F11, metou neukladani do cache, nenacteni bez spusteni skriptu, .... je toho sice dost, ale da se to zmaknout i v "domacich podminkach"
jo a dalsim obrannym mechanismem je chaos - pokud napr. framy budou rozhozeny tak, ze se v tom ztezi vyzna sam autor + chaoticky napsany kod, tak to kazdeho, kdo by o to mel zajem odradi :)
A co Soubor->Uložit jako nebo Zobrazit->Zdrojový kod
Nelze kod ukryt, nelze, nelze, nelze...
To master: hej ja ukrajina krumplač žadana lopata, já dělat web styl uráááááááá, no pozdějc teda aůůůůů, jinak něco uplně okopírovat je pro blbce, kouknu, líbí se mi to, tak to zkusím udělat a líp. Zdar lopatám
Tomik, Sojkovec : tohle menu se da bez vetsich problemu taky vypnout...
Nedá
sXmax: da, ale musi se s tim uz to okno "narodit", to je jedina nevyhoda
Ja mam Operu a tam žádnej porod neni
:-)
MyIE2 se taky woblafnout neda, a Mozilla, ta uz vubec :)
Jenom ten ubohej MSIE jde zblbnout jak nic
jojo, mate recht, ze MSIE je strasne blbej, ale taky se daj napsat skripty, ktery zamezej otevreni stranky jinym prohlizecem, ale to uz je ta nejvetsi a nejkrajnejsi prasarna, co existuje :)