Nejvýhodnější připojení

cau , jaké připojení se vám jeví jako nejvýhodnější (cena i rychlost)
co byste řekli o bluetone angel ?
no ja bych rekl ze wi-fi - sice porizovaci cena je vysoka ,ale mesicni pausal vice nez skveli - teda aspon co jsem slysel
jo,to si taky mislim ale jen kdyby to u nas slo.Co si myslis o Bluetone angel ?
jooo unas to taky nejde :-(((
nevim co je bluetone angel...ja mam ET ..docela dobry az na tu rychlost
Co se týče Bluetone Angel:

http://www.zive.cz/Forum/SubChild.asp?QST=135136&MAIN=71&PG=7

Jen tak pro zajímavost...

Myslím, že dneska je těžké vybrat nejvýhodnější připojení, všechno je docela loterie - především dsl nebo třeba právě bluetone a. Může to šlapat a taky nemusí. Myslím, že vcelku jistota je kabelovka, ale ta je zase málo rozšířena...
Anebo jak už bylo řečeno- WiFi...
hele, "minimalni datova propustnost 64 kb/s "znamena to ze budu minimalne tahat 64 kb/s ?
Majkee: teoreticky ano :)
Nevíte někdo jakej má ping ADSL a UPC?
ADSL - tak (40-60)-100 (max.)
UPC - do 20
na CS ...
mi se docela líbí nabídka od Karnevalu.
jen pro informaci: 15.4.04 ma na popud telekomunikacniho uradu klesnout velkoobchdni cena ADSL o 40%! Proto bych byt temi, co si teprve chteji zaridit net, jeste chvili pockal...
tahle informace by se mela povalovat nekde na ceskenoviny.cz
http://www.ceskenoviny.cz/pocitace/index_view.php?id=59582

Je tam napsano možná. Ale i tak je ta cena dost velká a to nemluvim o provozu. Sice ADSL nemám, ale kolem toho čtu reakce, že nemám zájem o to nemám zájem.

Ať žije modem :-))) Ať žije škola s LANkou.

Tomík.
Jestli má ADSL ping kolem 50, tak to nemá vůbec cenu. Rychlost neni všechno. Stejně bych si musel zřídit telefoní linku od vyděračů z Telecomu a ještě jim měsíčně platit výpalný. To nikdy.
Ja jsem spokojenej se svym Kabelem1. ping na vetsinu serveru kolem 1 - 10ms, coz je o pohode...
Sojkovec: Kez by u nas byla taky kabelovka... bohuzel az doposud jsem mel moznost jen toho ADSL a v posledni dobe se nabizi Pe3ny net, takze docela vazne uvazuju o prestupu na wireless. SMRT AGREGACIM! :)
No ja bydlim na vesnici a kolem samy kopec. Kabel nic, satelit drahy, bezdrat nejde, ADSL asi ne. Zbyva dial-up.
Nasel jsem ale nabidku realizace Wi-fi do nasi vesnice, takze uvidim. Ale ted to nepotrebuji, protoze vetsinu casu jsem ve skole i s kompikem.