Hodnocení stránek

Prosím,
koukněte se na www.martin-kindl.wz.cz a ohodnoťte i přesto, že je to primitivní vzhled. Budu rád, pokud zareagujete do mojí knihy hostů.
Děkuji
A stačí jenom objektivní kritika. Zdrojový kód nemusíte, ale můžete.
Je co zlepšovat, viďte. Pomáhal jsem při designu. Prostě : dáš málo peněz, nic moc od mně nedostaneš.

Btw. Štve mně ten posunutý čas.
<HTML>Promin, ale je to treagedie :((. Ackoliv na 11 docela dobry :]]

Lukasik</HTML>
Proc tragedie? Pro textovy prohlizece raj...
2Lukasik :
No jo,
nezaplatíš, nedostaneš. To je to nejhorší, co umím. Je to taky dosti nevalidní. Moje stránky (osobní) si dělám v XML 1.0 + PHP a je to 100% validní. Nevěříš? Adresa : http://www.michael-le.wz.cz a hoď to do validátoru. Ty stránky (martin-kindl.wz.cz) jsem dělal já ; Michael Le, Moon013722 a taky uznávám, že je to děs.

Btw. Kdyby si Martin zaplatil, měl by validní a hezčí stránky. Hlavně kdyby nespěchal, víš? Chtěl mít jenom nějaké webíky pro jeho prezentaci ;-)


2Sojkovec :
Ráj ;-)
2ML: A co muze byt na tvych strankach nevalidni?
A smím se zeptat, jak starý ten výtvor je a jakou horentní sumou byl oceněn? Protože třeba já takové kódy nepíšu ani tehdy, když si jenom testuju funkčnost nějakých postupů... když dělám cokoli, co půjde na web, tak to probůh aspoň od&.n.b.s.p.;uju!

Michael Le >> hele, nic ve zlém, ale když jsi pomáhal při designu, mohl bys mi povědět, kde tam nějaký design je k vidění? ;-) A mohu se dotázat, kdo spáchal výběr barev? Vstupní strana a herní sekce se velmi podstatně liší od zbytku webu.

Dělat validní stránky není nic těžkého... jakmile to jednou máš a zkusíš, tak už to imho jde úplně samo a nepotřebuje to být oceněno žádnými finančními bonusy. Hlavně na něčem takhle jednoduchém.

> Zdrojový kód nemusíte, ale můžete.
Na tom není co kritizovat, je to odfláknuté od začátku do konce. Tedy je to typický zdroják někoho, kdo ví, jak na to, ale je mu to šumafuk... Rozebírat to by bylo úplně zbytečné, protože Michael Le vypadá na to, že dobře ví, co je na tom špatně.

Sorry, že jsem dneska tak nevybíravě kritická, ale nemůžu si pomoct, znechutilo mě to...
Michael Le:: bez urážky, ale polovičatou prací bych se fakt nechvástal...
Myslím že je od Michael Le velice hezké, že se přiznal k tvorbě stránek a nenechal tu ostudu na Martinu Kindlovi. Nicméně v tamní knize návštěv je napsáno, že se na stránkách bude ještě pracovat a tudíž se budou měnit (asi k lepšímu). Ovšem i přesto se nemohu ubránit dojmu, že taková to alfa-verze webu by měla prozatím spíš ležet na HDD tvúrce a né na HDD Webzdarma.
Samozřejmě jsem už viděl spoustu horších webů (třeba tem můj), takže sem neměl důvod sem cokoliv psát, ale příspěvek "webmastra" o penězích ve mě vyvolal pocit, že jsou ty stránky dělaný z pomsty.
2Freya :
Tu barvu jsem nevybíral já. To kamarád, který se uznával jako znalec barev;-) Ten výtvor jsem nechtěl dávat do fóra na ohodnocení. Ten Martin Kindl je jako střevo tak jsem mu tu stránku prostě odflákl a řekl jsem mu, že lepší stránky neexistují :o) Zpět k tomu hodnocení ve fóru ... Musel jsem mu 3 hodiny vysvětlovat, jak funguje fórum, pač tomu sám moc nerozumím ... zase ta nepřehlednost zdrojáku. Ta stránka je blbá hned jen díky tomu, protože naznačoval, že se údajně bude chlubit výtvorem, který sám neudělal a neudal by ani pravého tvůrce, ačkoliv je ta stránka totální "HAJZLPAPÍR Z KRAVÍ TLAMY". Přehlednost si taky sám Martin ztvárnil. I přesto, že máme ve škole zavedenou povinně v osnově psaní v text. editoru, on ten Martin nadále i přes pokárání píše místo shift + a = A caps lock, a = A a potom caps lock. Je to prostě blázen a celá třída mu proto říká : PSYCHO.

2#lama :
Nerozumím. To bude adi kvůli tomu, že tam nic nemám, viď?
>> Je to prostě blázen a celá třída mu proto říká : PSYCHO.

Mne tak rika cely mesto :)
To je toho. Tady v Praze je Psycho každej druhej :-)
2CeBrk :
//ale příspěvek "webmastra" o penězích ve mě vyvolal pocit, že jsou ty stránky dělaný z pomsty.//
Jo, je to pomsta.

2Freya :
Já za weby nechci nic. Dělám všechno zadarmo.
//dělaný z pomsty//
To jo, hlavně když ke mně Kindl pořád leze o sobotu, neděli i o prázdninách, tak to mají na oplátku. Pak nemám čas na svoje stránky a na soukromý život. Někdy mi lezou opravdu na nervy. Přilezou si k nám, křičí jako blbci, udělají bordel a ještě navrh mi komandují. Zaberou si tak i počítač, když přijdu k nim, k jeho počítači mně ani chvilku nepustí. Hrůza s kamarády.A taky venku mě musí ztrapňovat. Křičí a zpívá nahlas jako de.... z Marsu. Přestane teprve, když mu začnu vyhrožovat, že ty jeho (resp. moje) SAJRAJTY vymažu. Taktéž i u jiných "kamarádů", kromě mojí, nechci říkat kdo. Zaser..... se do počítače a u nich mě k tomu ani nepustí. Říkaj, že mám kšunku, ačkoli při hraní her (já ale hry nehraju, takže se mezitím snažím vymyslet způsob, jak je sundat z počítače) je to naopak. Jeden mi dokonce rozbil televizi. Začal do ní stříkat pistolí (vodní) a rozbil jí. V pět ráno zazvoní telefon a :
Kindl, Kadaník či Kokšál : //Já půjdu k vám, jo?//
Michael Le (Já (nechci jim odporovat)) : //Jo.//
KKK : //A kdy?//
ML : //To je jedno.//
KKK : //Tak zachvíli.//
ML : //Jo (Ačkoliv jsem poloospalý).//
KKK : //Čus.//
ML : Tůt,Tůt,Tůt,Tůt,Tůt,Tůt.

Prostě se k nám pozvou i když já je u mně nechci.
Tak jsi mel rict "//Ne kokote, spim ... tůtůtůtůtůt//"
Oprava :
--------------
Kindl, Kadaník či Kokšál : //Já půjdu k vám, jo?//

=

Kindl, Kadaník či Kokšál : //Já půjdu k vám, jo, vole?//
Michael Le >> poslyš, mluvíš o sobě v množném čísle v důsledku schizofrenie, nebo si fakt myslíš, že ti někdo skočí na to, že tohleto nepatláš sám?

Rozsáhlejší psaní o mém názoru na tenhle výtvor je k přečtení na fóru WZ.

--------------

Mám na to kolektiv, který se o to stará + mám důkazy.
No ty nemáš o nic lepší.
Co si jako myslíš,že si nějakej.
Dík.Ale ty je máš ještě lepší.Tak sem se tam díval a je to ještě lepší než jsem si myslel.A znáš Michala Le?A ještě jednou dík za hezkou stránku.
ghgzhghfgh
Martin Kindl: Raději si pořiď víc peněz nebo se nauč HTML ;) třeba na www.jakpsatweb.cz
>>Ohodnoťte moji knihu ...

Myslíš tu od blueboardu? To se máš čím chlubit......
ROFL
Ahoj Martine,
já jsem až z mladoboleslavska. V Mostě jsem se narodil, ale o 30 let dříve než ty. To, co jsi dokázal ty v 11 letech, já jsem neuměl ještě ani před rokem. Jsi fakt talent, jen tak dál.