NEJ-prohlížeč

Který prohlížeč je podle vás ten nejlepší? A který naopak neměl nikdy spatřit světlo světa?
Opera rulez
U Opery ale pozor! MOUSE GESTURES jsou totiž silně návykové.
Opera.
Uz je to 2 měsíce co jsem opustil IE a vedu si dobře.

Tomík.
Me se livb mozilla ze ukaze kde je ve zroji jak chyba kdyz se pak web v doladi tak je to parada :o)) Ale Prece je ji pouzivam pise na doladovani:o) Jinak pouzivam klasiku IE :o)
Prohlížeče se tu někde řeší skoro furt. Používám Firefoxe.

A produkt, který by měl zmiznout z povrchu Země? Všichni ho známe, je to to modré e-e ;-)
Mouse Gestures sem netestoval, ale Opera je nej, skoda jen te narocnosti na komp;( Freyoo pooojd na icq
MyIE2 @ MSIE6
#lama: Někde jsem četl, že právě Opera je málo náročná na výkon PC, ale to já se svojí mašinou nijak neřešim.
Přehled Mouse gestures si prohlídni v nastavení. K provedení nějaké akce se používá pravé myšítko. Je to fakt nehorázná vychytávka.
uz jsem zasel na opera.com/features, takze dolu a doprava a sem v haji;) cawas;)))
;)))
zkusil sem operu a sem mile prekvapen :-)
Po pul roce pouzivani Opery jsem skusil IE6 a jsem NEMILE prekvapen :-)

Nejvic me vadi, ze nemuzu pouzivat gestury a ze mam kazdou stranku v dolni liste. Proste hnus. Nechapu jak jsem neco takovyho moh predtim tak dlouho spokojene pouzivat.
Pokud používáš windows xp, tak tam se dá nastavit seskupování více oken jednoho programu do pouhého jednoho tlačítka v liště... ;-)
Mozilla is best.
;-)
mozillu nam cpou ve skole a zatim sem se s ni moc nezkamaradil .. co se tyce toho seskupovani oken tak to se mne taky moc nezamlouva .. na opere se mi libi ta moznost nastaveni prakticky cehokoliv a dobry vzhled .. nelibi se mi ze mi presouva kursor doprostred stranky kdyz zmacknu prostredni tlacitko :-D
> mozillu nam cpou ve skole

co bych za to dala! U nás ve škole pomalu ani nevědí, co je to prohlížeč, natož aby znali nějakou Mozillu... :-(
no abych taky nezapomenul něco napsat, totiž svůj opinion na prohlížeče...
Dle mého názoru je NEJ-
a) lépe zobrazující: Mozilla
b) rychleji zobrazující: Mozilla
c) snadněji ovladatelný: Opera
d) více rozšířený: IE (EI?)

z) hůře zobrazující: Netscape Navigator 4
y) pomaleji zobrazující: IE (IE!)
x) hůře ovladatelný: tak tady mám mezery ve znalostech
w) méně rozšířený: asi nějaký amatérský... pokud mám vzít v úvahu pouze výše jmenované, tak asi Netscape Navigator 4

A co používám já:
a) když mi jede internet dobře (tj. rychle), použiji IE
b) když si servery hrajou na zpomalený film, vytasím Mozillu
c) když odlaďuju nějakej ten "dyzajn", tak dělám primárně pro IE, ale pak vždycky kontroluju v Mozille a opravuju to, co natropí IE's thai-box-model.

Pokud znáte ještě další kritéria, nebo nesouhlasíte s některými z bodů a-d a z-w, tak neváhejte reagovat, ať se diskuze rozběhne... ;-)
> a) když mi jede internet dobře (tj. rychle), použiji IE
proč? :-)

z) hůře zobrazující: Netscape Navigator 4
...z těch rozšířených. Prohlížečů je hafo a vsadím se, že v něčí garáži určitě sedí ještě hnusnější příšerka :-)

b) rychleji zobrazující: Mozilla
...na tomhle počítači s tímhle připojením to nemůžu pořádně odzkoušet, ale jsou jedinci, kteří tvrdí, že Opera vykresluje rychleji. To proto, že maluje ještě dřív, než má všechno stažené ;-)

c) když odlaďuju nějakej ten "dyzajn"
...udělám kostru pro Mozillu a pak vycpu CSS hacky, aby to dokázal rozlousknout i IE. Opera se přinejhorším chytí někde v průběhu tohohle procesu.
Freyo:
> > a) zvyk... mám winxp, tak jsem zvyklý používat IE... jenže někdy je právě IE nepoužitelnej (při horším spojení vypadává a nedostáhne stránku apod...)

z) to nelze popřít... já jen prostě mluvím o těch známějších browserech. Nepopírám, co tvrdíš.

b) to je čistě věc názoru. mně přijde nejrychlejší Mozillečka

> > c) taky to tak jde. já se vlastně ani tak o to, v jakým prohlížeči to bude zobrazovaný prostě nestarám. hodím nějaký css, hodím strukturu v html a pak ladím až se ze mě kouří. ale ze starých časů jsem si zvykl počítat tak jak počítá IE (tj. špátně)
hele, jak tak koukám, tak ta opera je asi dobrá.. doufám, ze se da stahnout cela z netu, zejo, Ten IE uz me omrzil.
www.opera.com --- mas dve minuty ;)))
S jistou kombinaci mas i cestinu. A kdo chce, muze vyhodit i tu reklamu.