Oprava MPEG; MPEG -> AVI; zachycení obrazu a zvuku z plochy

Zdravím,

mám nahraný film v MPEG, bohužel je moc velký na vypálení na CD, VirtualDubem jsem ho překonvertoval na AVI, bohaužel v originálním souboru je několik chyb, kteří v AVI-souboru způsobí dost velkou asynchronizaci mezi obrazem a zvukem, žádné zpoždění či uspíšení zvuku v nastavneí VirualDubu nepomáhá, bud je v hajzlu konec nebo začátek. Napadlo mě jako řešení nahrát obraz z plochy, když totiž přehrávám originál, je to v pořádku, ale neznám žádný program. V tom VirtualDubu můžu chytat video jen z TV-tuneru. Díky za radu.
No, takovej programek je myslis HyperCam.. ale zkus to prevyst trebas flaskmpegem, nebo tak, treba to pak bude OK
Díky, zkusím to.
Tak bohužel, FlakMPEG je nanic, při převodu vynechává zvuk a HyperCam, i kdyby se mi ho podařilo craknout, aby zmizela hláška o unregistred version, tak není schopen chytat video, jen normální okna, tam, kde má být obraz videa, je jen černo :-( a navíc, zvuk chytá je ze line-in zvukové karty.
pak zkus jine prevodni programy, flasmepg neni jedinej, melo by to jit i pomoci dvdx a ten umi i zvuk...
Zkus rozdělit obraz a zvuk. Obraz převést a pak to zase dát dohromady, s tím, že se nastaví synchronizace.

Tomík.