editory Front Page aj.

Lidi, prosím vás, který z editorů typu Front Page (myslim, ze se jim říká vizuální, ale tím si nejsem vůbec jist), byste hodnotili jako nejlepší? Mám dělat nějaký "weby na CD" pro katedru a vůbec se mi nechce trávit hodiny nad zdrojákem (zvlášť, když je to "za darmo" jen práce navíc v pracovní době), ač nad svýma stránkama to dělám rád, protože mi to baví, ač jsem dost záčátečník. Díky
Jo a zkuste prosim nadhodit i nejaky freeware, protoze pochybuju, ze by se katedra uvolila neco koupit, ale kdo vi, budu moc rad za vsechny nazory...:)
Myslíš WYSWYG editory?

1.) No nevím,asi frontpage express.Na žádost dodám link na stažení.
2.) Mohu udělat web na zakázku (mám FP XP a k tomu v Češtině,ale mohu taky normálně v bloku) zadarmo.Stačí napsat na LEMichael@seznam.cz.Zaručená kvalita!
FrontPage Express vlastně mám na CD takže mohu mailem.
Zadny WYSIWYG neni dobry, prima editace HTML je ve skutecnosti nejjednodussi...
Ja taky nehodnotim FP jako nejlepsi,ale kdyz je zdarma?:-)
ja teda zkousel delat jen tak neco v FP a nez jsem vycentroval obrazek no hruza....jednodusi je to psat rucne
<HTML>prosimte ve WYSWYG raci ani nepis ... kdyz uz ta k si raci kup knizku za par stovek nejake zaklady HTMl nauc se to ... a jed :)

Lukasik</HTML>
to Lukasik: Ja svuj web rucne pisu, ale ze by se mi chtelo delat neco zadarmo hodiny, kdyz v tom nejsem zas tak zbehlej to se mi nechce:). Uvidim...diky vsem za nazor...vyzkousim FP a pak uvidim, co se mi bude delat lip...svuj web budu dal tukat sam:)))).
Jj FP jsem taky jednou zneuzil k jednoduche przentacce na cd ktrou jsem mnel udelat za 1/2 dne a taky samozrejmne zdarmo. prezentacka obsahovala nejakej uvod a galerii obrazku s popisem ke kazdemu.
u fp(xp) jsem ocenil jen korektor pravopisu (kuli preklepum)
jinak svoje stranky a komecni vecicky pisi rucne (vecinou je to taky v php,ci cgi atd)
kde můžu zdarma stáhnout front page jakejkoli ozvěte se na email díky
Markéta >> prosím, jestli ses ještě nenakazila FrontPagem, dej od něj ruce pryč a zachraň se!
Freyo, jesli ses nenakazila, tak sup na icq ... ;)