Jakého prezidenta nejvíce nesnášíte a koho naopak obdivujete?

Jakého prezidenta nejvíce nesnášíte a koho naopak obdivujete?

A) Bush (Jedná se o nynějšího)
B) Klaus
C) Havel
D) Putin
E) Clinton
santa claus a clinton

a taky alžbětu II nebo III ted nevím ale myslim tu co vladne
Jsou mi vsichni docista ukradeny.. ac Bushe teda nemusim

albertino: Alzbeta je ale kralovna.... ;-)
Bushe má rád málokdo... volby vyhrál tajemnou náhodou díky obvodu, ve kterém guvernéruje jeho brácha.
Za jeho vlády šla americká ekonomika pěkně dolů - a nejenom díky teroristickým útokům. Za Clintona měl státní rozpočet přebytky, za Bushe dluhy.
Dá se pochopit, že po útocích Al-Kajdy americká armáda vystartovala do Afghánistánu.
Ale irácké operace mi nevoní. Saddám byl sviň svinutá, ale oni Amíci nebyli o moc lepší. Co mě trochu zaráží, je fakt, jak se Bush chlubí, že armáda nejmocnější země světa dokázala porazit chudý a vnitřně rozvrácený stát. Ne, že by se teď snažil zklidnit situaci a počkat, až se hospodářství uzdraví. Chce z kapes daňových poplatníků věnovat další hromadu peněz, aby znovu ukázal, co je za machra, tentokrát v plánované americké základně na Marsu. Hrdina, fakt...
Nechci se zastávat Iráku, ale myslím, že zbrojit si nemůže uzurpovat jen USA a další velké mocnosti. Ať odzbrojí oni a pak to chcou po druhých. Stejně všechny jejich války byly o tom, jak se zbavit hromady starých bomb (někam je prostě vysypat) aby mohli vyrábět nový. Je tam prostě tak mocný zbrojní loby.

Na Čínu si ale netroufnou co? Tam se asi práva neporušují :)

Jinak Havel byl sice pěšák, ale zas tak něškodil jak ti otatní, za to mu dávám 10 bodů. Ostatní KO.
sojkovec: ja vim že je kralovna ale je mi sympatická
Je královna, ale skoro nevládne. Za to dělá Blair.

Tomík.
Nejhorší- Havel! Každopádně

Na Bushe já seru, podle mě je to dobře, že svrhnul Sadama. Ještě by měl zrušit všechny ty teroristy, tyhle lidi já nemám rád.
<HTML>Radeji jsem mel Clintona.. vedel jak si zprijemnit chvilku ;)
Bush je u me druhy H..... dal radeji ne
Havel je u me porad prezident, na Klause jsem si jeste nezvykl</HTML>
To já zas Havla jako prezidenta nepovažuju už nejmíň 5let a na Klause jsem si taky ještě nezvykl, nejspíš proto, že není pořád v televizi, jako Havel (pořád byl v televizi s nemocema a jeho haciendou ve Španělsku). Takže já vlastně prezidenta nemám :o)
Vsak Klaus pomalu ale jiste zacina chytat mikroby od Havla, jak se na Hrad presunul
meli nejdriv ten hrad necim vystrikat je to asi prolezli nemocema :-))))
Slyšel jsem o kledbě na Hradě. Havel nemocen, Klaus nemocen.
to bude jeste vod sv. Vaclava, kazdeho nepoctiveho vladce stihne trest ;-)
...v podobě doživotní renty, kanceláře a bůhvíčeho ještě po odchodu z funkce? ;-)
já bych jim dal doživotní ... ale kriminál :)
Co si myslíte o JFK ? jakej byl a jak to bylo s jeho zabitím ?
a co takhle role Gorbačova, Stalina a Gotwalda ?
pouze zasadili zdrcujici ranu americkemu imperialismu :-)
Nechcete je vsechny pozvat na gulas z jedovatejch mochomurek
www.scot.wz.cz/silmar/silmar3.html


na grafiku nekoukejte :) myslim ze to mluvi za vse :)