www.helpjacqui.com

vcera jsem to v noci hral... mam ji jeste v cachi :-)
zrovna ted jsem udelal 322.9, presne co ty :-)
Sojkovec: Nemohl bys mi prosím tě poslat ten flashak? tomvan@centrum.cz
Dík. Já ho hral v opeře a ten to jaksi neuložil.

Tomík.
posilam..
Dík. Přijato a jde se pařit.
Fujtajcl.Koukněte se na www.hoax.cz.Bude to někde v kartotéce.

---------------------------------------
Michael Le ,alias Moon013722
Mne to posli na #lama@email.cz - diky;)
umistil jsem to ke stazeni na me strance...
Diky
Už jsem uklikaný. Dávám pauzu.
Vlastní rekord 321.
jen k tomu www.helpjacqui.com... Někdo říkal, že lidi jsou svině. Asi je to pravda. Vzpomeňte na matku Terezu. Když se trochu víc pohraberte v tom co dělala, tak zjistíte, že svět není jen černá a bílá... A to se dokonce dopracovala (tuším) na Nobelovku. Na tomto příkladě je vidět, co všechno zmůžou média, a přitom je pravda někde jinde.
PS: k tomu webu: Jsou lidé, keří dopadnou hůže(například bouračku vůbec nepřežijou nebo mají popáleniny na 40% těla...) a nikdo jim pořádně nepomáhá. Tak nevím, proč pomáhat zrovna tomuto člověku. Když se podívám do naší republiky, a kdybych tomu měl věnovat weby, myslím si, že by se bezproblému také zaplnily.
No, být tou holkou, tak nevím, jestli bych souhlasil, aby mě ukazovali a vystavovali jako nějakou příšerku z panoptika.(Je mi ji hrozně líto, ale prostě mi to tak připadá)...

ad.matka Tereza - Taky byla blahořečena, což je fakt výsměch, když jsem viděl v televizi ten dokument - jak nechávala lidi "slušně" umřít, místo aby jim podala léky či poskytla lékařskou pomoc, díky níž by mohli žít. " Až přijde můj čas, lehnu si do svého Domu Smrti a poklidně zemřu" , řekla ta ženská a pak, když ji šlo o kejhák, se nechala léčit v nejdražších a nejluxusnějších nemocnicích..Pche. Pak se mi někdo může divit, že mi katolická církev příjde k smíchu nebo spíš k pláči...

ad.Tučňák - Tak porazí mě už někdo? Zíív.Nuda....;-))
Ja mam taky 323.4, hehe
JOOOO, 323.5, sem mega master king;))))))) ne vazne nejsem, nahoda...
Screenshot sem!
No problemo: www.failed.wz.cz/img/rekord4.png
Tak jo, gratulace. :-)
Škoda.Jen 320.
> Jsou lidé, keří dopadnou hůže(například bouračku vůbec nepřežijou nebo mají popáleniny na 40% těla...) a nikdo jim pořádně nepomáhá.

Tahle holka má myslím popáleniny na 60% těla. A můj osobní názor je ten, že než žít takhle, raději bych nepřežila vůbec.
(btw - malý logický vryp: jak bys pořádně pomohl někomu, kdo zemřel při bouračce?)
323.5

Foto za chvili

Tomik
http://tom.czweb.org/tucnak/myrecord-323.jpg

Tomík.
Good job
No máš pravdu, že to je trochu nesmysl (pomoci někomu, kdo je mrtvý), ale přecijen ta holka určitě nebude sama, kdo bude v podobné situaci. Neříkej mi, že by se v týhle republice někdo nenašel. Takže pomáhat tomu člověku, jen proto, že se vystaví na netu a všichni sypejte prašule, to se mi zdá trochu nefér vůči těm ostatním (a teď odpusťte), co se radši na netu ani neukazujou.

PS: těch 60%, máš pravdu.
majkls >> Má můj obdiv za to, že to na tomhle světě nezabalila a varuje lidi, jak to může s chlastem za volantem dopadnout. Ale neříkám, že se teď máme všichni slitovat a posílat jí prachy a určitě máš pravdu, že není jediná, kdo je na tom takhle blbě...
Však jsou i stránky lidí, co žádají lidi o malý peněžní příspěvek a to kvůli blbostech. Třeba nové supr boty. A jak je vidět, prý to pomáhá.

Tomík.