nVidia vs ATI

Tak kdyz uz jsme u toho, co takhle grafiky? Co je podle vas lepsi? ;-)
ATI je mi sympatičtější. Většinou u srovnatelných modelů o něco vyšší výkon a o něco nižší ceny. Navíc jsem byl vždycky oportunista vůči molochům typu Nvidie, Intelu atd.
<HTML>Jelikoz planuji nakup graf. karty zvolim ATI Radeon 9200 128MB ..</HTML>
JJ, o tomhle modelu taky uvažuju. Vyměnil bych ho za ten střep, co mám teď - TnT2 (Fuj, navíc je od nVidie)
No atina to je luxus(vycházím z testů z různých časopisů). Když porovnám atinu a geforcepři špičkách, tak odborníci říkají, že musí člověk dát repráčky u PC pěkně nahlas(u geforce), kdyžto ati má hlučnost(nevím, zda to ještě platí) asi 26db. A výkony jsou snad údajně u ati taky lepší. Hlavně hw vyhlazování hran...
<HTML>hanyZ: tez mam TNT2 konkretne m64 16MB... no des</HTML>
me staci to co mam a jelikoz hry nejsou moc v mym zajmu, nepotrebuju supervykonne delo....
Jelikož patřím do pařanské komunity, přesedlal jsem nedavno z nVidia GF2 MX na
ATI Radeon 9100 128MB (výkonější než 9200) a jsem nad míru spokojen. Zdá se mi totiž že nVidia začíná ty nové grafárny šidit na kvalitě zobrazení aby měla víc 3DMark bodů.
no ja take nepatrim k paranum me staci kdyz si obcas zahraju super maria :-)
ale videl jsem nekde obrazky NFS U a to me docela zaujalo.takže mi take nezbude nic jineho nez investovat do ATI Radeon 9200 128MB.a aspon jednou si zahrát neco poradneho.Jinak ATI pouzivam velice dlouho a jsem sni spokojen
Nevím.Asi ATI.NVidia mi nějak blbnou v XP.Jinak je to takový neutrální.

---Michael Le , alias Moon013722---
G4 Ti 4200 nad ní neni. Radeony 9200 sou sotva polovičně výkoný a stejně drahý.
Poman: co na tyhle grafarne vidis? I kdyz, mozna neni spatna..