<b>AMD vs. Intel</b>

<HTML>Ktera znacka CPU se vam zda kvalitou,cenou,vykonem,spolehlivosti lepsi?

Hlasuji jednoznacne pro: Intel</HTML>
Intel inside - idiot outside
Intel = kvalita, spolehlivost -> pro servery, notebooky...
AMD = cena, výkon -> pro nemajetné pařany, kteří chtějí nejlepší poměr výkon/cena
Nelze určil lepší procesor!
Lepší jak na co a jak pro koho.
mam AMD a jsem sni spokojen
Intel jsem mel a take si nemohu stezovat
a ty ceny?me se nezdaji zas tak rozdilne
<HTML>Vicero mym znamym se stalo ze se jim pres noc vypl CPU FAN ... do rana jim AMD shorelo,prave kvuli teplotni pojistce kterou narozdil od Intelu nema... me jede PC 24h denne a nikdy bych to s AMD neriskoval.. proto vzdy volim jedine Intel</HTML>
Nechci se opakovat, ale musim, neboť tady proběhla obrovská diskriminující cenzura.
Pokud si někdo neumí nastavit v BIOSu vypnutí počítače při překročení kritické teploty procesoru, je to lama. A hlavně nemá šetřit na chlazení!
tak tak.. a vetraky pravidelne kontroluju a cistim (od prachu), a teplotni alarm mam nastavenej na 65 stupnu... to staci
To máš jako prašť nebo uhoď počítač není přede jenom procesor, yáleží hlavne na sladení všech jednotlivých Komponent, tvůj dodaz postrádá nějaký reálný smysl pouze provokuje k další nesmislné hádce mezi slaboduchymi zastánci té či oné značky, co se týká teplatní pojistky, tak stačí mít kvalitní yákladní desku (ostaně ta má největší vliv na výkon systému) a nastavenu kontrolu systému, má deska kontroluje nejen teploty chipsetu, procesoru, ..., ale i rychlost otáčení ventilátorů a pokud nastane nějaký problém počítač vypne
Master: znám člověka, ten nemá na AMD větráček :-)). Má tam rovnou vodní chlazení. Akvarijní čerpadlo a je šťastnej, když mu teplota vyleze na 34...

Co se týče kvality procesorů, tak myslím, že jsou na tom oba výrobci dosti podobně. Akorát jsem zvědavej na P4 na 4GHz (má si brát 110W, což je při napětí kolem 1V docela slušný...). AMD zase jako první (Intel vs. AMD) uvedl na trh 64bitový procesor - Opteron. Na serveru www.pretaktovani.cz byl docela pěknej článek o tom, jak ho přetaktovávali... Jinak bych rád připomněl, že procesory, to není jen Intel a AMD....
<HTML>co se BFU tyce je to jen Intel-AMD ...</HTML>
AMD.
Můj 2500+ běhá na 3400+.
A všechny P4 si strčí někam.
<HTML>a nepripada ti to PC trosku nestabilni?</HTML>
taktovani=zbytecnost, nepotrebuju velky vykon.. Stabilita je nejdulezitejsi
AMD je best !
Zdravim,

ja mel doma AMD K-6/2 a je to nejhorsi procik, kterej byl u mne doma. Wokna jsem musel restartovat kazdy dve hodiny. Ted mam 1.7 GHz celerona a bezi mi cely den bez restartu - jo a to AMD je uz taky spolehlivi (podtaktoval jsem ho na 233 MHz:-))

Jirka
A tak jsem si vzpomněl na jeden článek na živě, když je řeč o tom přetaktování. Měli tam hezkou bednu. Ochlazení procesoru na -40st. C. Hezký že. A když už jsem u toho. Určitě navštivte www.pretektovani.cz. Sou tam dobrý maníci :-))).