Multi-session CD-R

Dneska u me byl byvaly spoluzak, chtel neco vypalit, tak si prines CD-R, vypalil jsem mu asi 300 MB a pak jsme prisli jeste na nejake programy, tak jsem mu je pripalil k tomu, jenze pak byly uz videtelne jen ty pripalene soubory, ty puvodni byly fuc, tedy Nero pri "info o disku" poznalo, ze ma 2 stopy, ale nikde jsem nenasel zpusob, jak ji ukazat v pruzkomnikovi, vim, ze w98 neco takoveho bylo ve vlastnostech CD-ROM, ale v XP nic neni, nevite jak bych s k te prvni stope dostal, Nero prece nemohlo prepalit zavadeci stopu a odkazat rovnou na 2. stopu.
Spatne nastavene Nero... Nic vic..
> Nero prece nemohlo prepalit zavadeci stopu a odkazat rovnou na 2. stopu.

Právěže mohlo a taky to udělalo...

Když v připaluješ na multisesion CD tak přece můžeš dříve vypálené soubory odstranit (oni tam zůstanou, jenom se smaže záznam o jejich pozici)
neco jako, kdyz se smaze soubor na disku.. smaze se jen zaznam ve FAT (MFT) tabulce...
Hmm, jediný způsob, jak se k nim dostat, na který jsem přišel, je že uložím obraz té první stopy pomocí Nera a znova ji vypálím.

PS: neví někdo o programu, který umí číst v obrazu disku jako v normalní adrsářové struktuře ?
O nicem takovym jsem zatim neslysel...
Mě se ve vlastnostech disku objevuje info o stopách a tam můžu dvojklikem aktivovat tu starší.
> neví někdo o programu, který umí číst v obrazu disku jako v normalní adrsářové struktuře ?

Jsou na to programy, které vytvoří virtuální CD-ROM. Např:

Nero ImageDrive
Daemon Tools
> Mě se ve vlastnostech disku objevuje info o stopách a tam můžu dvojklikem aktivovat tu starší.

To jsem taky měl, ale v w98, v XP to nikde není a nevím, jak to aktivovovat :-/
To nemá s win nic společného. Je to plug-in, který se nainstaluje s Nerem