Novy web

http://freebook.wz.cz
- melo by to byt neco jako poskytovani guestbooku, snad sem na nic nezapomnel, a kdyz, tak doufam umyslne. Uz sem stravil nekonecnej cas tim, ze sem hledal koniny co sem spachal tak to ted davam na net a necham zhodnoceni na vas zkusenejsich

komu se nechce registrovat, muze si web prohlidnout pod uzivatelem test:
login: test
pass: password_1
- ale brzo ho smazu, tak honem honem

PS: ne ze mi tam udelate bordel nez se vratim z hospody ;-)
že by konkurence blueboard :-)))
mno není to špatné sice jsem knihu netestoval jestli jede ale asi jo jina kby si to neděla ...
přidej náky ankety,forum,chat atd....a blueboard má silnou konkurenci
to sem mel v planu, ale asi to nepujde jen tak najednou je s tim pomerne dost prace a na webzdarma bych se brzo nevesel do databaze
...a konkurence bych tomu nerikal :-)
Lynx: No, s limitem SQL dotazu a velikosti DB je to tezky... zkus ukecat Miru :-)
Ale az ziskaz hodne navstevniku-penez z reklamy, kup si domenu a hosting a je to!
Sojkovec, #lama: je tu jeste moznost hostovat na sinisteru, ale zatim to nebudu resit, stejne se mne do anket nechce, nemam moc nadani na design a ty ankety co sem zkousel vypadaly jako cokoliv jenom ne jako anketa
#lama: ty reklamy co tam mam sou jenom vymenny - zobrazis banner, oni zobrazi tvuj (jen skoda, ze zadnej nemam :-)))
<HTML>mas tam me oblibene barvy...
good</HTML>
Pěkné. A položka menu "Oblíbit" mě dostala :-)))
dekuju za chvalu, ale od tebe Freya bych spis cekal vynadano za to ze sem ti zkratil email .. nejak se mi rozhazela struktura a u emailu bylo varchar (20) .. nejlepsi ale bylo u vzkazu .. varchar (50) .. uz se to (snad) vickrat nestane ;-)