potrebuji vypravovani.

Pomoooc.
Najde se tu nekdo, kdo by mi napsal vypravovani na tema:
1.Kdy jsem se v zivote nejvic bal.
2.Konec dobry, vsechno dobry
3.Vanocni pribeh
4.Muj nejlepsi (nejhorsi) sen
5.Muj nejhumornejsi (nejhorsi) zazitek
6.Vzpominka na prazdniny
7.Muj nejvtsi trapas
8.Nezapomenutelna historka s mym zvirecim kamaradem
9.Kdo se boji nesmi do lesa, aneb jak jsem se projevil svoji odvahu.

Prosim help me.
Diky :)
hahá, slohovka do školy? Zadarmo ani kuře nehrabe :-)))))) Kdybych měla něco v kompu, poslala bych ti to, ale asi se nic nenajde...

Stejně se kouknu, třeba něco vyhrábnu.
Tohle je už hodně roků staré a nevím, jestli bys to narval do nějakého z těch témat (možná do dvojky nebo čtyřky), ale stejně ti to sem hodím:

Kdysi dávno, tak dávno, že by to skoro mohlo být pradávno, v dobách, kdy slunce vycházelo na západě a zapadalo tam, kde ho začaly bolet nohy, v dobách, kdy u studny stál Rumcajs a točil přitom rumpálem, v těch dobách létala světem Konev. Vypadala jako každá jiná konev, až na to, že na hřbetě nesla velký Vlak, který byl plný zraků. Jak si tak poletovala po lese, potkala Bochníka.
„Ahoj Konvi,“ řekl Bochník. „Co to neseš?“ „To je Vlak.“ řekla Konev.
„A copak máš v tom Vlaku?“ zeptal se Bochník.
„V tom Vlaku mám zraky.“ odpověděla Konev.
„A odkud máš ty zraky?“ děl na to Bochník.
„Ty zraky jsem vzala všem, které jsem cestou potkala.“
„Mě jsi také potkala,“ řekl Bochník. Ale to neměl dělat, protože Konev v tu chvíli něco napadlo...
„Tak ti zraky vezmu taky !“ vykřikla Konev a vzala Bochníkovi jeho zraky.
„Pomoc! Pomoc!“ naříkal Bochník. „Konev mi vzala moje zraky !“ Ale to už Konev letěla dál po cestě. Jak si tak Konev letěla po cestě, kde se vzal, tu se vzal, vyskočil před ni Vlk.
„Ahoj Konvi,“ řekl Vlk. „Co to neseš?“
„To je Vlak.“ řekla Konev.
„A copak máš v tom Vlaku?“ zeptal se Vlk.
„V tom vlaku mám zraky.“ odpověděla Konev.
„A odkud máš ty zraky?“ děl na to Vlk.
„Ty zraky jsem vzala všem, které jsem cestou potkala.“
„Mě jsi také potkala,“ řekl Vlk.
„Tak ti zraky vezmu taky !“ vykřikla Konev a chtěla vzít Vlkovi jeho zraky, ale neudělala to, protože Vlk se začal smát, jako by byl blázen.
„Proč se směješ, jako bys byl blázen?“ zeptala se Konev Vlka, který se smál, jako by byl blázen.
„Konvi Konvi,“ smál se Vlk, jako by byl blázen, „nemůžeš mi vzít moje zraky, protože žádné nemám! Já mám totiž jenom hrany!“
„Ale Vlku, já mám hrany skoro tak ráda jako zraky!“ odpověděla Konev a vzala Vlkovi jeho hrany.
„Pomoc! pomoc! Konev mi vzala moje hrany!“ naříkal Vlk, ale to už Konev letěla dál po cestě.
Jak si tak Konev letěla po cestě, kde se vzal, tu se vzal, najednou se před ní tyčil vysoký Smrk.
„Ahoj Konvi,“ řekl Smrk. „co to neseš?
„To je Vlak.“ odpověděla Konev.
„A copak máš v tom Vlaku?“
„V tom vlaku mám zraky.“ řekla Konev.
„A odkud máš ty zraky?“ děl na to Smrk.
„Ty zraky jsem vzala všem, které jsem cestou potkala“
„Mě jsi také potkala.“ řekl Smrk.
„Tak ti zraky vezmu taky!“ vykřikla Konev a chtěla vzít Smrkovi jeho zraky, ale neudělala to, protože Smrk na Konev mrk. „Proč jsi na mě mrk?“ zeptala se Konev.
„Konvi Konvi,“ smál se Smrk, až se za kmen popadal, „nemůžeš mi vzít moje zraky. Já mám totiž svoje zraky přidrátované!“
„Tak já ti je oddrátuju!“ vykřikla Konev a oddrátovala Smrkovi jeho zraky.
„Pomoc! pomoc! Konev mi oddrátovala moje zraky!“ naříkal Smrk, ale to už Konev utíkala dál po cestě. Jak tak konev letěla po cestě, kde se vzal, tu se vzal, najednou před ní stál Syn.
„Ahoj Konvi.“ řekl Syn.
„Vypadáš jako Syn, chodíš jako Syn, smrdíš jako syn, nejsi ty Syn?“ otázala se Konev.
„Máš pravdu, už pět týdnů jsem se nemyl.“ řekl Syn. „Co to neseš?“
„To je Vlak.“ řekla Konev.
„A copak máš v tom Vlaku?“
„V tom Vlaku mám zraky.“ řekla Konev.
„A odkud máš ty zraky?“
„Ty zraky jsem vzala všem, které jsem cestou potkala.“
„Mě jsi také potkala.“ řekl Syn.
„Tak ti zraky vezmu taky!“ vykřikla Konev a chtěla vzít Synovi jeho zraky, ale neudělala to, protože Syn vykřikl: „Konvi, to nesmíš, já mám ty zraky čerstvě nabroušené!“
Ale to na Konev stejně nezabralo a vzala Synovi jeho zraky.
„Pomoc! pomoc! Konev mi vzala moje zraky!“ naříkal Syn, ale nebylo mu to nic platné, protože Konev se svým Vlakem na zádech utíkala dál a dál po cestě. A jak tak Konev utíkala dál po cestě, napadlo ji, že si trochu odpočine , protože už začínala být unavená. Odložila Vlak a chtěla si lehnout, ale čerstvě nabroušené Synovy zraky prořízly vagón vejpůl a všechny zraky se vykutálely ven. A čirou náhodou plaval kolem Výtah a všechny ty vykutálené zraky odvezl pryč. Ubohá Konev dlouho bědovala, ale nakonec si z toho vzala ponaučení, že tak dlouho se létá s Vlakem pro zraky, až je Výtah odveze.
diky, ale neni to ono....lidi, pls help me.
měl bych pro tebe něco na téma vánoční příběh (možná)...

U nás ve vesnici chodí 13. prosince čerti. Jenom čerti?! Kdepak, u nás po vesnici chodí celkem tři skupiny, a ty se nazývají: Čerti - to jsou ti, kteří chodí po domech a straší děti (mimochodem taky u nás byli(y), ale už k nám nechodí). Divíte se, proč píši vedle i měkkého také y tvrdé? Je to proto, že občas chodí po domech i naše protějšky (jenom občas). Tito čerti, jak už to bývá zvykem, chodí po domech, ale v naší vísce platí jedna vyjímka (možná nejen u nás) - proti nim stojí protestanti. Nebojte se, není to jako v Severním Irsku, i když je to hodně podobné. Ale tady se místo zápalných lahví házejí jenom dýmovnice a petardy, to však nemění nic na zajímavosti těchto pouličních střetů - protestanti obvykle hází po čertech petardy - čerti pro změnu zase po protestantech jsou jak po Reno Rejnsovi v seriálu Odpadlík. Ovšem rejů protestantů jsem se několikrát osobně zůčastnil (je to legrace), proti čertům většinou brojí všichni bývalí vystrašení. Pak je tu ještě třetí skupina - práskači, ti pracují skrytě - něco jako Alkajidá a chytají protestanty a chtějí za ně výkupné v podobě petard ( bývá vysoké). Tato skupina vznikla z bývalých protestantů, je přechodem mezi protestanty a čerty (nikdy jsem v té organizaci nebyl, protože jsem věrný protestantům).
Závěrem bych Vás chtěl pozvat na rej protestantů, který se koná 13. prosince, sraz je naplánován u sokolovny v 18:00 ( není to nic závazného, opravdu ne).


No je to sice pravěký, snad to pomůže....
:o)
diky!
Pomuze mi to!