petrsgallery.wz.cz

Nedávno jsem zprovoznil svoji internetovou fotogalerii, a tak by mne zajímali vaše názory - co změnit, co neměnit, co se vám líbí, co se vám nelíbí...

Vše naleznete na http://petrsgallery.wz.cz
nesnášim pop-up nebo jak se tomu nadává

jinak dobrý
Koukám, koukám....
vstupní stránka - text je málo kontrastní, bodlo by tomu něco tmavší pozadí nebo tmavé písmo. Taky odkaz Vstoupit vedle všech těch ostatních věcí, zvlášť u té výrazné předpovědi počasí (k čemu je tam dobrá?), vypadá jako chudý příbuzný. Potřeboval by pořádně zvýraznit.
Po otevření tohohle skromného odkazu se otevře hlavní stránka jako popup okno (a jak tohle řeší uživatelé s nastaveným blokováním popupů?). Velice mi tam (všude mimo vlastní fotogalerii) chybí tlačítka zpět a vpřed.
Normálně mi to tolik nevadí, protože tuhle základní navigaci mi umožní prohlížeč, ale ve chvíli, kdy mu to zakážeš, bys měl mít takovou stránku, která je schopná tuhle funkci nahradit. Jasan, nahoře je menu, ale znáš to....Zpět a vpřed, to je klasika ;-)
Taky musím konstatovat, že ty efekty při otvírání odkazů se mi moc nelíbí - zdržujou. Příště se rovněž zkus vyvarovat gigantického nápisu "Vítejte!" - na tohle místo (a do tagu h1, nikoli obří font size) by se spíš hodil název stránky, tedy Petrsgallery.
V samotné galerii, mezi výběrem sérií fotek, mě trochu zarazily obrázky Under construction - bylo by lepší nechat ty prázdné chlívečky opravdu prázdné. Jinak bych ještě dodala, že to horizontální menu by ti nejspíš bylo vděčné, kdybys podtrhal odkazy - ovládání pak na uživatele působí intuitivněji.
Bylo by hezké, kdybys na to příště šel od lesa a nepoužíval frames.
Doufám, že ti kritika nepřijde příliš tvrdá nebo odsuzující, ale tolik se v tom vrtám proto, že celkově na mě ta stránka neudělala tak zlý dojem a ráda bych ji viděla dotaženou k dokonalosti.

btw: Ty fotky se mi fakt líbí, zvlášť ty s potůčkem! :-)
<HTML>Freya: musim se priznat ze ty tvoje prispevky uz ani nectu.. jsou tak dlouhe ze u toho usinam ;-)</HTML>
Master >> dobře, můžu ti je rozdělit a posílat příspěvky větu po větě ;-)
Freya >> Díkys za rady, některými se určitě brzo nechám inspirovat...
Hehe taky tak taky nectu dlouhe prispevky unavuje to :o))