IE 6 (INTERNET EXPLORER 6)

Mám IE 6 a pomalu si zvykÁm na celoplošný zobrazení stránek přes klávesu F11. Trochu jsem si to upravil a zajímalo by mě zda by nešlo u tohoto zobrazení aby se mi ještě zobrazila dolní lišta, kde jsou hodiny atd.
Asi neslo, protoze i kdyz das "hlavni panel - zobrazovat vzdy na vrchu", tak to nejde, zobrazit se da jedine klavesou Win, ci CTRL+ESC..
Vyser se na IE6, je to skoro stejny jak IE5.5, IE5.0, ... jen to ma prekopany ovladani. Ja si misto nej poridil Operu, a jsem spokojenej!
A nebo si na IE pořídit MyIE
IEčko není tak špatný nebejt těch děr v zabezpečení a pár dalších větších chyb. Ale co se týče rychlosti doporučuji Operu. Ta je bezvadná. Hlavně se dá zakázat Flash ;-)) . A pak další dobrý prohlížeč Mozilla, což je vlastně Netscape, ale počeštěný a s dalšíma vychytávkama...
Šmankote!
Od kdy je Mozilla počeštěnej Netscape?!

http://www.mozilla.org
Ono je to spíše naopak. Netscape je od Mozilly. Zprvu byly společně, ale pak se rozdělily a šli každý jinou cestou. Mozilla je však lepší.
Teď nevím jestli se zase zčásti nespojily. Mají společné jádro - gecko.

Tomík.
Vždyť je to jedno, co máte za prohlížeč, důležitej je obsah stránek. Občas je ale fakt lepší IE, protože někteří amatérský webmasteři dělaj stránky, který v Mozille a opeře nefungujou.
Vsechno byl kdysi mosaic
Sojkovec ?
To sojkovec: Yes. Všechno to začalo se slovem "ARPANET" (akorát si pamatuji, že poslední písmena už nedorazila do cíle).

Amatéři znají jen posrané IE. Ostatní jim nic neříká.

Tomík.
Tomík: ano, arpanet, embryo Internetu
Mike: jestli mas IE, dej NApoveda - O aplikaci a precti si prvich par radku
člověče koukám, že jediný, co je na tý aplikaci mikrošmejdů je VBSkript, ActiveX - což jsou 2 nejnebezpečnější věci a pár dalších věcí....
hele lidi neblázněte, nekomplikujte webmastrerum život a všichni používejte MSIE ! :-)
Lidi by mnohem víc ulehčili webmasterům život, kdyby PŘESTALI používat MSIE ;-)
lidi, ulehcete webmasterum a pouzivejte mozillu..
přesně :-)
Zrovna teď řeším krásnou srandu - mám vedle sebe dva obrázky, oba mají výšku 100px, žádné bordery, žádné marginy. Ten první je v IE o 2px vyšší :-))))))
hoj, ja zas resim sirku elementu v relativnich jednotkach, na mozille moc siroka (sirka se pocita z sirky obrazovky. Na IE moc uzka (sirka se pocita z sirky nadrazenyho elementu). babo rad, zatim jen nutnej kompromis..
Jojo....proto se relativnich velikosti docela bojim :-/
Pekny jsou treba vlastnosti min-něco/max-něco, ale diky vysoke kvalite majoritniho prohlizece je to akorat utopie :-(
a proč vůbec doporučujete jiný browsery než MSIE? v čem jsou lepší? (krom bezpečnostních děr)
Ve zpracování kódu. Je nesčetné množství případů, kdy ti IE chybně zpracuje dokonale platný a validní kód. To pak může jít člověk s w3 k šípku, když si majoritní prohlížeč stanovuje pravidla podle vlastního uvážení, bez dohody s kýmkoli :-(
Navíc, jiné prohlížeče mají různé pěkné a užitečné vlastnosti, které si s IE neužiješ. Třeba při zobrazení kódu obaví syntaxi. Nebo ti vypíšou všechny linky a obrázky a skripty, které ta stránka používá. Takových příjemností je celá řada. Ale když si jimi chce uživatel osladit život, má stěra, protože "stránka je optimalizována pro IE..." :-/
ja pouzivam galeon (vetsinou kdyz si cu prohlidout obrazky, ale abych nelhal tak i nekdy kdyz si cu uzit skarede grafiky ktera zbytecne zatezuje komp a pomalu se nacita[a su upne stastnej]) nebo lynx, opera o sobe rada prohlasuje, ze je nejrychlejsi browser na svete, mozna se to tak i zda, kdyz ma nekdo vic nez 4 kB/s (tj. nekdo kdo nema modem 56-ku), ale ve srovnani s lynxem je to snek. A onen slavny IE, k tomu uz tady bylo vsechno receno, ale nejvic me vadila ta rychlost.

P.S.: nejlepsi stranka co sem kdy videl (a myslim to vazne, neni tam nic co neni potreba, je optimalizovana pro lynx a IE-ckarum je tam vstup zakazan) je urcite jbs.mysteria.cz. Ale ten obsah uz me tak nebere.
pat: galeon je dobrej, ale to s tim zakazem vstupu IEckarum nemyslis vazne ze ne?

...http://jbs.mysteria.cz/iex.php tohle jsem si v IE otevrel v celku bez problemu...
aspoň nějaké css by to chtělo! Co třeba nechat navstevnika rozhodnout, zda chce videt stranku se stylem nebo bez neho? Myslim, ze je nejlepsi psat stranky s oddelenym obsahem a vzhledem - to se pak muzes rozhodnout, jestli v konkretnim pripade dat prednost rychlosti nebo pusobivosti. Je sice hezke, ze stranka je pouzitelna i bez velkych vzhledovych orgii, ale kdyz sedim na rychlym kabelu, je zbytecny nedat mi moznost si to pripojeni uzit...
Proste bych rekla, ze optimalizovat pro jeden browser (i kdyz to neni treba ten nas nenavideny IE) je zbytecnost. Je mozne udelat stranku, ktera bude kompatibilni snad se vsim, at uz je to Mozilla na kabelovem pripojeni a ve vysokem rozliseni, nebo lynx na dial-upu v 640x480.