Unikátní foto databáze. (pouze pro starsi 18ti let)

No ja sem uz stasi osubka (32) A sme spolu s zenou 9 let stastneho a verneho zivota. A moje laska ma taky touhu to zkusit se zenou a ja ji v tom nebranim protoze se mi to libi :o) A proto ten problem s casti znam. Je fakt ze zadnou zkusenost taky primo nema a zatim o tom moc sni. A proto kdyz se ji podari nekoho najit klidne ji rad uvolnim mistecko v pelisku a budu spat v jinem pokojicku a taky budu krasne snit a predstavovat si co pak tam asi delaji :o))
Ty wole nekterý by si neměl ani snad zvěřejnovat,je mi z nich na blití....:)
To je horší než utrhlá hlawa wopice! Ještě že tam sou i takový na který by se človíček rád (nejen) podival na wlastní čoočky.
Přeju mnogo úspěchů...........................
Tak jsem udělal pokus o vylepšení stránek................! Mimochodem máme od vás další foto do galerie:)
Tak jsem řekla svému příteli, že jsem sem svou fotku poslala a ať mě najde :-D Nenašel! Popravdě, ani se mu nedivím... Freya nějak usnula... Příteli se ty fotky nelíbí, expříteli taky ne... Prej jim takovýhle výřezy připadají hnusný... Jasone, tu moji fotku můžeš v originálu zmenšit, když ji otevřu na plnou velikost, bojím se toho monstra! Vypadá jak z hvězdných válek a zrovna se chystá zaútočit! :-))) Mě se ty fotky líbí. Všechny. A kdybyste věděli, co u nich dělám...
Freya neusnula.
Freye je z toho už na blití a když si někdo nenechá poradit, tak radit nebude.
Freya doufala, že když dá najevo, že dál už se hádat nehodlá, tak tahle oživlá mrtvola klesne ke dnu tak jako normální thready, kde už bylo všechno řečeno.

Abych citovala jednu Sapkowského postavu: „Veškeré znechucení je na mé straně.“
test :)
Vážení,
bydlím v prasečáku ... tj. 6 kluků 21-24 let v 2+1 ... a shodli jsme se ze podle kundicek si asi holku nevybereme. Obcas se stane ze holka je hezci kdyz je oblecena ... nejlepe v tlustem kabatu ... A zrovna takovyhle fotky jsou nic moc ... cela postava je lepsi ... ale jinak kazdy at si ho honi u ceho chce ...
Cus
Rop
>>Freya: Tak ještě jedna připomínka! Pročpak sem tedy pořád chodíš a unavuješ nás svými názory uváděnými v jakési podivné indiánské formě(freya říká:)))))! ) ?
Milý Rope.poněkud jsi nepochopil myšlenku galerie! Jde pouze o informační charakter! Nikoli o návod na výběr nebo něco takového...:) A jestli někdo u toho masturbuje....? To je věcí každého.....
>>cukrátko: Hodně lidí to odsuzuje a hodně lidí zase naopak:) Fotku zmenšovat nebudu:) To by nebylo fér... Připravuji další přízpěvek! Jen musím vyjednat lepší záběr(půjde-li to).
Nic proti, ale gramatikou se moc nezabíráte skoro nikdo. s z i y žádný problém
Pavel
Myslím, že hlavní účel tohoto tématu bylo kouknout se na web. To se splnilo určitě na 100%