Internet a peniaze?

Zdravim, dufam ze ma nezabijete za ten nadpis. Nie, tu nejde o ziadnu ponuku MLM, primania emailov, alebo klikania na bannery.

Uz 5 rokov pracujem s internetom, prevazne pre zahranicne spolocnosti. Chcel by som s niekym pokecat o moznostiach tohto media pre slusny biznis, o tom aky je net nekonecny, aky priestor pre trh dava, co z neho a ako mozme vytazit, podelit sa o skusenosti a pokial by to bolo zaujimave s niekym sa skontaktovat pre moj najnovsi biznis. Hladam ale seriozneho partnera, profika, ktory ovlada svoj obor. Samozrejme uvitam aj nazory vsetkych ostatnych ktory nie su az taky profici, tak ako ja, ale maju zaujem sa porozpravat o toku penazi cez net, o moznosti ako ich SERIOZNE zarobit. Akzdy vieme nieco tak si najdime toho koho pre spolupracu potrebujeme a spolupracujme. Inac na toto tema som zalozil aj forum na http://www.pandora.cz/conference/akozarobit/, ale mozme pokecat aj tu.

Dik za vsetky nazory a vitam vas v tejto teme. Prosim len SERIOZNE, inac sa vsetci oberame o cas.

pogoo
mno, ja si svoje $$$ vydelavam zrovna ted ;-), takovy nastavovani sdileni adsl, to je vec :-)