Print Screen

Mam Windowsy XPecka ... a nemuzu zprovoznit funkci Print Screen ... Proste se mi obrazky neukladaj do schranky ... nevite nekdo cim by to mohlo byt?
Diky
Rop
ááááá .... chybááááá ... do pytle ... uz vim proc mi to neslo ... protoze jsem pri poslednim rozdelani klavesnice (z duvodu sprchovani), prehodil klavesu Pause a Print Screen ... // mel bych se jit zahrabat ...
Rop
:-)))))))))))))) to se stává
Ty sis fakt kvůli sprchování (!) přehodil klávesu PrintScreen a Pause? :-)
fafnatka: ty snad necistis klavesnici ... no ja mam trochu sverazny zpusob ... celou ji rozeberu ... vyndam vsechny klavesy ... a pak ji osprchuji ... a pouziji jisty pripravek, ktery nechci jmenovat ... pak osusim ... a zase slozim zpet do puvodniho stavu ... no a naposled se mi to trochu vymklo z rukou ... ale vetsinou se to povede ...
Vite kolik pod klavesami je bordelu? ... nevite ... tak zkuste muj postup ... ale pozor pri skladani ... hlavne at vam zadnou kosticku neslohne pes ...
Cus
Rop
> Vite kolik pod klavesami je bordelu?

;-)
kdysi davno jsem to rozdelaval taky a po tom soku uz tam radsi nelezu, pri soucasnych cenach se to ani nevyplati, je levnejsi koupit novou nez cistit starou (ekologove by rvali)
Wow, tak co ctu, tak radeji svoji klavesnici rozebirat nebudu.... naposledy jsem ji "cistil" asi pred rokem - ale takovym zpusobem ze sem ji proste otocil, trocku s ni zahejbal, no a co vypadlo to vypadlo (a ze toho bylo dost!).... ale ty zajimave zvuky z "utrob" se daji slyset porad :-) Takze nebudu nasledovat prekvapeni, a dokud vsechny klavesy funguji, neni duvod delat nejake zasadni "cistici" zasahy :-) -> No co, v klavesnici to nikdo nevidi, tak proc se namahat :-)
Dete na to špatně nečistit nečistit nečistit ! a za pár let až ta hniloba a bordel vytvoří vlastní mikrobuněčnou strukturu tak se rozhejbe a vyleze z klávesnice sama :-)
mě už po pokoji běhaj 3 :))))
2Martin: Jo? A jak starou máš klávesnici? Já tu svou nečistil asi 4 roky, a pořád z ní nic nevylezlo :o))))

Jenom jednou jsem do ní vylil mátový čaj, ale to snad není čištění, ne?

BTW: Zkuste si do klávesnice něco vylít. Je to sranda, jak se pak napíše i pár okolních znaků :o)))
Vyndavat klávesy?NIKDY!Ještě_teď_mi_nejde_mezerník.Chudák_malej!
Jo, to se mi stalo - cocacola od mekáče :-(

Bylo to, jako když si namontujete pod každou klávesu tlumič pérování :-)

např. Enter vyjížděl s prodlevou 2 sekundy...
Ja kdyz sem jednou vysaval tu moji starou klavesnici (dej ji buh vecnou slavu:-))) tak sem si vysal klavesu F7...
Mam asi 1,5 kg(ovou) klavesnici od samsungu. Datum výroby je 1993.
Toto je nejkvalitnější klávesnice jakou jsem kdy viděl. Je na 100% funkční dokonce i tlačítka jsou 100% čitelná ... jednou jsem se šel podívat do PC-caffee, které bylo úplně nově zbudováno (měli nové PC) a klávesnice byly jakoby je nekdo přejel bruskou - absolutňě se nedaly číst klávesy...

Ta hmotnost 1,5 kg je, ale bez čokolády ap. I se vším tím bordelem váží asi 2kg :D
Já klávesnici nečistim a ani nehodlam. Jednou jsem čistil rádio a od té doby nejde :-)). To mi úplně stačí :-)))
Jenze me treba jednou ztvrdly drobky zablokovaly klavesu ENTER, tak co potom ;-)))-- vyklepal sem ji a bylo tak vo pul kila lehci ;-))
Jo, nemáš jíst u PC :-)).
Jo Sojkovče, docela nuda, co? Je docela divný, že tu nikdo ve dvě ráno neni. Hmm, to sou programátoři toto.......
Taky cas od casu spim;-)
No já občas taky, no.........