co by kdyy nebil mrkvosoft..................

jake by to mophlo bejt bez mrkvosoftu ..... bylo by to lepší/horší?

vaše názory...
No co byl by tu linux případně unix. Možná bych řek, že bez ms by to bylo lepší. Bylo by mnoho lepších programů, díky GPL licenci.

Tomík.
Přestali by ty věčný restarty :-)
Nebyly by uzavřené formáty, neexistovaly by typograficky zmrvený dokumenty (dokáže mě dostat, když vidím text ve Wordu, kde je zarovnání vpravo, zarovnání na střed, odrážky a tak podobně řešený pomocí spóóóusty mezer ;o)), Linux a OpenSource by vládli počítačovému světu světu - no prostě krása.

Na druhou stranu by se určitě našel nějakej debil, kterej by byl línej naučit se editovat konfigurační soubory, učit se příkazy pro "krasopisné" vysázení textů v TeXu a vymyslel by OS pro idioty, který za ně udělá téměř všechno (včetně špatné konfigurace a "systému pro ochranu uživatelova zdraví", který každé 3 hodiny zasekne počítač, aby měl uživatel čas si odpočinout během opětovného startu počítače :o))))

Předevčírem jsem šel se svým diskem ke známé vypálit CDčko, protože nemám vypalovačku a disk byl plnej. Když jsem ho připojil, přeházely se veškeré mechaniky, takže na ploše byla zhruba polovina ikon nefunkčních... Zkrátka není nad mountování v linuxu...