Eurotel to přehnal

Je pěkný, že nám narozdíl od T-mobilu Eurotel nezavedl placený SMS-ky z internetu, ale posuďte sami: z původních 160 znaků zbylo jen 60, co se dá napsat do 60 znaků??? A zbytek reklama, měl tu čest ji mít v mobilu taky a není nad to, když mi někdo napíše, že se mu narodila dcera, váží tolik a tolik a nejlepší kuchařkou se kterou připravíte jakékoli maso je xxx!

Je vůbec ještě výhodný psát SMS z internetu?
Kolik z vás už zapomělo na posílání z zpráv z netu?
Co říkáte na oskara, bude následovat některého z operátorů a kdy?

Na tyto tři otázky bych moc rád věděl Váš názor.
JA verim ze nebude protoze vsichni knemu utikaj tak jako ja sem od t-mobile taky utek k Oskarovi. A to kdyby Oskar udelal tak by to posral. A myslim ze by to lidi tak nenechali. Dokud maj kam utect tak se moc neozyvaj ale pokud by se to stalo i u Oskara tak to bude protest a ja osobne bych se pomstil a skodil bych jim jak by se dalo. A myslim ze bych nebyl sam :)
Já SMS z Inetu nepoužívám. Ale co mně posralo je zpoplatnění emailu do mobilu u T-Mobilu. Email do mobilu je to jediná věc jak zjistit aktuální přístup na moji stránku. Kdyby to udělali všichni tak se totálně poseru.

TOmík.
t a et jsou svine ja se ted moc k netu nedostanu a mnel jsemzavedeno odesilani upozornovani na preichozi e-mail na mobyl ta taky jem tam mel hozene upozornovani na koncici vypujcni dobu v knihovne a vsecho je ted v prdeli.
a kdyz jsem na netu tak jem hojne posilal sms protoze mi to prislo vyhodnejsi nez platit zkur. et 3.3 za terch 160 uhozu do mobylu
at jse dou vycpat kreteni mohli by tedy ty sms zlevnit celkove by mohli hzlevnit protoze na ty jejich zkurveny taryfi seru pac potrebuji pokazde neco jineho a zazmnenu go tarifu jim dalsi prachy strkat nechci


ET.CZ t-mobile jsou sraci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
navic et ta sms brana moc nefunguje hlasi to :Při potvrzení vyplněné zprávy došlo k chybě:
Chybná cookie nebo použití cookies je vypnuto pritom okie zapli mam
ET.CZ t-mobile jsou sraci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ET.CZ t-mobile jsou sraci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ET.CZ t-mobile jsou sraci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ET.CZ t-mobile jsou sraci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ET.CZ t-mobile jsou sraci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ET.CZ t-mobile jsou sraci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ¨
Jde o to si vybrat správný tarif. Eurotel je nejdražší, proto ho nepoužívám. T-Mobilu jsem věrný a používám tarif Twist SMS, protože málo volám (6,60) více píšu (1,80). Oskar používám jednak je levný, jednak je ještě volný - email, a levný WAP(1,50).

Tomík.
Já osobně jsem používal všechny 3 operátory, teď už jen Eurotel kvůli MMS, HSCD a některejm dalším novinkám, na který je Oskar zatím krátkej. Oskara zas používám na SMS, protože je má nejlepvnější ze všech sítí a volání do Oskara (tarif odepiš). Tak si myslim, že je to celkem ideální, ale pořád ušetřim tu korunu pade, když pošlu SMS z netu a že jinam než do oskara zasílám denně na 30zpráv (průměrně).
Mě to vadí, ale nevtekám se. Je to sluba (byla) zdarma a na náklady (je jedno jaké) Eurotelu. Nikde není napsáno, že je to jeho povinost, ale je to (byla) jen dobrá vůle, takže se nemůžem divit. Navíc, česká ekonomika není v tak dobré pozici, aby si mohla společnost tohle dovolit. (nadruhou stranu by zo mohl být dobrý marketingový tah, ale to je jen spekulace)
jabych bral kdyby byl zachovanej e-mail protoze ten sem hojne vyuzival
treba bych si ho i zaplatil kdaba tu ta moznost byla
Tak to ja jak mam toho oskara a celkove jak sem mel i T-mobile. Zkratka mobila mam asi 4 roky a primo s mobila sem za tu dobu tech 4 let napsal asi 30 SMS a s internetu ten zbytek nevim kolik presne ale nejaka ta tisicovka padla :))) Proto vzdy pujdu tam kde to maj s internetu zadarmo :))
No t-mobila me nasral krute - sic nemam jeho simku ale ze nemuzu posilat SMSky z netu k nemu me krute nasralo po te me nasral eurotel kterej zavede tudle picarnu => jakmile budou money koupim okamzite simku oskara...:). A na ten zasranej ET seruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ET shittttttttttttttttttttttttttttt
Lukasik:

Běž na ulici a dávej lidem pár korun zadarmo, každému, koho potkáš a kolikrát bude chctít. Taky by se Ti to nelíbilo a Eurotelu se to taky nelíbilo...
kdyby byla moznost se nekde zaregistrovat ta si tech par sms zaplatim
>>Taky by se Ti to nelíbilo a Eurotelu se to taky nelíbilo...
I tak vydelava dost na to, aby mel na SMS branu, kdyz budu vydelavat dost, taky neco nekomu trebas dam:).
TO ale neznamená, že to nemůže zrušit.
Kdo dnes někomu dává něco zadarmo? (kromě vlády cikánum?)
vláda platí i zapodvodníky (Zelezny TV-NOVA vs ....
ja jsem myslel, ze uzeh | upal jeste nehrozi, ale podle urcitych reakci asi jo, no...

(btw - co myslite, jake jsou naklady na odeslani _jedne_ smsky po operatorove siti?? ted to srovnejte s tarifama nasich milovanejch operatoru...)
Jenže do toho česká ekonomika nemá co zasahovat. Eurotel má stále miliardové zisky ročně a jakmile se ukáže, že na něčem nevydělávaj, tak to za každou cenu musej napravit ... a toto je ta cena.
Nezbyva nic jineho nez poslat oba operatory T-mobile a Eurotel do p...
jo jo, každá legrace neco stoji:o)
Clovis:

Svatá slova
Nic méně, aď se děje, co se děje, těch pár znaků, co nám eurotel nechal nestojí zua nic. Já osobně jsem udělal přesně to, co spousta jiných .... vykašlal jsem se na ně a posílám z dreamcomu či jiných programů, které jsou na tyto problémy tím ideálním řešením ... doporučuju taky