Design + intuitivní ovládání

Pokoušel jsem se nestandartním seskupením designu + nestandartně laděným ovládáním docílit přehledného webu graficky na víši. Co si o tom myslíte vy? Děkoukoli kritiku, zatim tam není nic jiného než grafika

http://jezisek.wz.cz
Ten fullscreen mě nasral, takhle odříznout uživatatele od všeho snadného ovládání systému je na hovno. Vážně, zkus to bez toho.
Souhlas...

A ten design je sice přehledný, ale graficky na výši......to ani zdaleka.
Ten fullscreen je fakt na hovno. Asi mas moc velkej monitor pocitam tak 19 protoze ja ikdyz to mam fullscreen tak na me 15 se obevi stejni posuvnik ve spodni casti. Grafiku sem zatim nenasel :) Az ju tam das tak rekni :))
Fullscreen odstraněn
Jeje uz sem tam nasel i grafiku zacinas se snazit a to se ceni :)) Jinak by si mel myslet na ty co maj monitor s rozlisenim 800*600. dyt je to tak jednoduche. staci dat velikost tabulky v procentech a je to :)
Kapitan nemo ... Jenže jakmile zadám tuto velikost v procentech, smrrkne s evšechen text a vypadá to dost blbě
Nezdají se mi moc přehledný. Ten obrázek v pozadí je tvoje práce?
Leonnonka.....obrázky jsou moje práce, jedinej ten v pozadí není mou prací, než udělám nějaký vhodný a neš mě napadne, co by tam tak mohlo být, vypůjčil jsem si zatim ten co je tam nyní (byla to tapeta pro Windows Xp)+
Fakt nic moc......no kdyz me to tak napada tak ty stranky jsouu uplne na hovno ale nic proti jeziskovi....Santa Rulzzz :)