<b>Časový plán (+ 2MB -> 10MB)</b>

<HTML>Zdravím všechny .... zejména ty, kteří stále používají na myšlení mozek,

stěžujete si, že zde nepíšeme, jak se situace vyvíjí a kolik ještě chybí procent. Můžu Vás ubezpečit, že pokud bychom toto věděli, dávno by to zde již bylo.

Problém řešíme přímo s autory příslušného FS (systému souborů, pokud to nebude nutné, nebudu psát veřejně o jaký jde, myslím, že by jim to mohlo jen uškodit a nezaslouží si to). Předpokladám, že během dnešního nebo nejhůř zítřejšího dne budeme vědět definitivně, do kdy bude možné data zachránit. Protože je celý proces dost komplikovaný (zejména díky objemu dat, o které se jedná) a protahuje se víc než jsme předpokládali, zvýšil jsem kvótu na ftp přístup na 10MB. I to je dočasné řešení -- samozřejmě, že po vyřešení současných problémů bude kvota zvýšena na původních 50MB.</HTML>
Wow, konecne naky informace! To sem rad, ze to ctu!
Chvalim za snahu a pokusy a doufam, ze se vse podari obnovit....
No, vela stastia. Mimochodom, preco mi doteraz neslo uploadovat subor vacsi nez 1 MB?
10 MB do me zatim staci. Doufam ze data zachranite, dale me zajima co se stane z daty, ktere zde nahrajem ted po natazeni puvodnich souboru.
Konečně lepší informace. I když představa - že budu nahrávat na server po modemu xxx MB - stránky lidem, co jsem jim je dělala - mne děsí. Mám vše zálohované, ale něco podobného se stalo loni na Atlasu.cz a pouze svoje stránky jsem nahrávala přes 2 hodiny (neměli přístup přes FTP) - to byl děs. Webzdarma jako jeden z mála nabízel zdarma prostor 50 MB a to je super, to opravdu málokdo nabízí. Respektive jiní nabízí - někde jen 2MB, někde 5 MB a max. 10MB. Takže nezbývá se jen modlit a držet palce těm, co okolo tohoto serveru tak zoufale běhají a dělají co mohou - pro nás ostatní !!!! a zadarmo !!!! To ať si každý uvědomí. Je jim to jistě zrovna tak nepříjemné jako nám, co jsme tam měli data.
S pozdravem
A.F.
Díky za snahu , hodně štěstí ,doufám ,že vše dobře dopadne.
SERU NA INFORMACE JEN AT UZ TO FUNGUJE
Zatracená práce, já mám všechno 12 MB. Ještě 2 mega a je to OK.
Ale dobrý, počkám...:-))))
FTP client pořád hlásí 2 MB.
Ahoj všem, taky nejsem nefunkčností nadšen, ale myslím si, že 10 MB přece úplně bohatě stačí i na různé fotky a tak. Jestli tam někdo i nějaké soubory, nedá se s tím nic dělat. Našemi stížnostmi to stejně neurychlíme, tak je lepší počkat o trochu dýl, než tohle absolvovat za 2 měsíce znova ne? A kdo nemá zálohu.... bohužel. Musí se modlit, ať se to vydaří obnovit. Tohle riziko musel podstoupit, když souhlasil se smlouvou... Tak co třeba podpořit Míru, ať si nedělá hlavu. Dopadne to, jak to dopadne. Good luck Míro...
super
sem moc rád
díky moc!
hlavně že ten odkaz po zadání mé adresy není mrtvej a leze to tam jak má s tím že tam všechno na stránkách vysvětluji!!!
takže zcela pohoda a od soboty super vítěztví
Kdo si pocka...
...az se ucho utrhne.

Konecne naka iformace, ale stejne nicnerikajici. Tak at to dobre dopadne co nejdriv. Hlavne at to nedopadne tak ze se wz rozmysli a bude za to chtit platit jak na tom zavsivenym hyperlinku.
Aspon něco, jsme vděčný aspon za to, co poskytujete a moc děkujem, že se tak snažíte, máte naší plnou podporu...
Zdravim....Tim lepe ze se sem da nahrat alespon 10MB-Sice je to malo ale na stranku s vysvetlenim chyby a par obrazkama a downloadama by to slo...Diky za alespon nejakou informaci... :)
PS:Preji hodne stesti ve zprovoznovani serveru a doufam ze neupadne...
No mně stačí těch 10 MB .Hlavní věc je pro mně adresa která je krátká a ta my apsulutně vyhovuje.Držím palce všem co tam lítaj kolem těch beden plných diot atd.
Jen doufám že WEb Zdarma nezabikne jinak by to byla promně katastrofa.
Jestli chces kratkou domenu, tak se koukni na http://www.redir.cz/ nebo http://kickme.to/
Vazeny WebZdarma,
drzim vam palce, dovedu si to predstavit co ted prozivate a nechapu ty lidy, kteri nadale nadavaji na vas, jak nechteji tak muzou sve stranky tad jinam, vy zatuto situaci nemuzete!!!
dobry... 10 MB staci abych to tam nasypal a nemusel tahat data z fbi.cz :o)
Tak fajn, o víku nahraju 10MB... pokud uz to nahodou nepobezi
Dobrý, 10MB mi na nouzovou variantu bohatě stačí...
Jenom doufám, že se zachrání aspoň ten jeden z mnoha mých účtů tady, který nemám zazálohovaný...
Budu vám fandit a držet palce :-)
Dík za snahu a snad to bude zase co nejdřív fungovat.
Hmmm... ja teda z toho moc nadsenej nejsem,no ale co se da delat . . . jen cekat... Jen at uz to bezi co nejdriv,Thanx for WZ
Tak komu se to nelibi muze presedlat na americkej tripod.com tam maji taky myslim 50mb, a supr reklamy a hamburger zdarma
Jak se dozvíme že je vše OK?

Držím palce!