Jak sprovoznit html soubor v WebFTP

Dobrý den mam prosbičku,nahrál sem soubor html na svuj web ,ale neobjevuje se mi --Nevíte jak se to dá vyřešit?
http://aion-cz.wz.cz/ se mi normálně zobrazuje (resp. jen reklama).
Namísto soubor.html sem nahrej index.html
index.html tam už mam ..Ale když tam nahraju další soubory tak se mi tam nic neobjevý..snad jen nějaký čáry a znaky.
Mít tam index.html nestačí. Soubor s tím jménem by měl představovat titulní stránku webové prezentace a měl by obsahovat alespoň jeden okaz na další stránku přezentace

PS: mě se snad neukazují ani ty čáry a znaky. Vidím asi to, co viděl a popsal Kit
<HTML>ZyXEEL má na mysli asi http://aion-cz.wz.cz/aion.html.

Doporučuju nedělat stránky v Bluevodě.</HTML>
A mužete prosím poradit něco zdarma?Nějaký WYSIWYG EDITOR? Moc html neumim jen nějaké základy tak bych chtěl něco co pracuje na principu "táhni a pust".Děkuji
Byla jsem na tom jako ty, v Bluevodě se to sice dělá hezky ale nějako nefunguje. Zkus WebDwarf, je to podobný princip, dáváš tam obrázky a texty jak se ti zachce. Mě vyhovuje, nakonec když dáš Publish, tak se ti celý tvůj výtvor převede sám do HTML a hurá nahrát to na web.
Dobře díky.a je i něco jiného? tady se mi zdá že je tam až příliš málo možností :D Dobrá je WYSIWYG Web Builder ale netušim jak se tam přihlásit,asi potřebuju "Serial key"
Dobře už mi to jde jen se mi tam neobjevují obrázky :( nevíte někdo co stim?
a jsou vůbec na webů?
No je pravda, že tam je málo možností no, ale tak já ostatní věci dělám v jiných programech, tento používám jen na to seskupení a převod do HTML. =)

Udělej si na disku C složku, třeba web, nebo aion, jak chceš ;) a tam si vše dávej, protože na web musíš nahrávat i obrázky, každý zvlášť. Pokud v té složce budeš mít ještě jednu složku, třeba s obrázky, tak si musíš složku s obrázky udělat i tady v administraci.
Jo děkuju moc,Adéla mužeš mi poradit prosím nějaké ty "vychytávky" na ten web?
RE:No je pravda, že tam je málo možností no, ale tak já ostatní věci dělám v jiných programech, tento používám jen na to seskupení a převod do HTML. =)
A ted sem tě moc nepochopil,normálně nahraju vytvořený web + obrázky nebo jak?
Jaké teď máš vychytávky máš na mysli? Já taky nejsem odborník, já raději vůbec nepracuji s HTML kódama a když už musim, tak to jsou ty jednodušší =)

ano, normálně nahraješ tvůj vytvořený web + obrázky, ale musíš si dát pozor, pokud v PC budeš mít obrázky ve složce "obrazky", musíš je mít i tady ve složce "obrazky"

jinak to, že nesmí mít mezeru, háčky atd atd... myslím, že víš =)
teda, ne že by nesmělo ale nedoporučuje se to=)
Takže když to mam na C:WEB tak musim zde vytvořit složku WEB?
Doufam že sem to už pochopil :D Jinak mi už nic nezabranuje popojít dále.. :D
to nemusis =D jen musis vytvorit vsechny slozky co mas ve slozce web, chápeš? =D

C:WEB = aministrace
C:WEB:obrazky = aministrace:obrazky
v zdrojovém kódu máš odkazy do adresářů geometry a image, ve kterých jsou šíleně pojmenované obrázky. Takže ty adresáře na webu musíš mít a do nich nahrát ty správné obrázky. Nebo musíš změnit odkazy v kódu.
Ok.Udělal sem složku WEB a v ní "obrázky" a do té složky "obrázky" mam nahrát obrázky?
Ted sem to trochu zamotal.. :D

To snad pochopíte..
Ano. Pochopili jsme, že sis vytvořil složku "WEB/obrázky", do které chceš nakopírovat obrázky, ale hledáš je ve složkách "image" a "geometry".

Nebylo by náhodou lepší vytvořit složky "image" a "geometry" a dát obrázky do nich?
Adéla ti navrhla použití WebDwarf. Pak ti navrhla poučít adresář (tedy složku) WEB. Takže zační v WebDwarf vytvářet stránky tak aby to, co vytvoří bylo ve složce WEB. Když ti bude fungovat na lokálním disku tak všechno, co je v adresáři WEB překopíruješ na web tedy do svého webového prostoru.

A přestaň se zabývat tím WebFTP (pokud tím myslíš správce souborů ve webovém rozhraní) a zační používat skutečného FTP klienta
Kromě toho u obrázků, které mají alt="" stojí za zvážení dát je do CSS místo do IMG. Místo 7 obrázků pak stačí 1 koláž.
Kit: pokud to bude trpaslík umět...