POMOOOC

Lidi, chci se zeptat mel sem stranku na webzdarma kterou sem delal asi pul roku bohuzel se mi ted rozbil harddisk kde sem mel zalohu a uz ji nikde nemam.Myslite ze se data nejakym zpusobem po ty rekonstrukci zachrani ? Predtim me to tam nepustilo kvuli predelavce jejich servru a ted mi to pise ze tam nemam vubec zadny data...... ja se z toho ...... Je to SVINSTVO ! meli na to upozornit!
No na poruchy se obvykle nedá upozorňovat. Kdybys v této velmi dlouhé diskuzi četl pozorně, tak by ses dočetl, že o své data možná !!! nedojdeš. Něco je v pořádku něco ne, proto se modli aby to Mira fšechno spravil.
Jak upozornit, kdyz to nevedeli? Mel si s to stahnout na novej hadr. Fakt me stve, ze webzdarma stoji kvuli pakum,co nezalohujou ...
2 GUDRUM : cece rpozbil se mi hadr a jeste nemam novej jediny kde sem to mel ulozeny byl web tak neser a navic nemam tolik casu cist tyhle dalekosahli diskuze : to je pro Vas : Pecivali, co nic jinyho nedelaj a sedej od rana do vecera na prdeli u kompu, tak nazdar
Ja jsem Gudrun.
Jasne, pecivalka u netu, uz od vcera kontroluju aktualnost zaloh a eftypkuju aspon omezeny dvoumegovy verze na vsechny konta, co tu mame. Narozdil od ostanich se marne nevztekam, za stare zalohy nadavam sama sobe a doufam v brzke obnoveni provozu.