Problém s Reklamou

Zdravím mám malý problém ohledně reklamy, jsem asi uplný idiot ale prostě nechápu už co s tím... reklamu bych měl rád dole, mám to nastavené a zkoušel sem s tím několikrát a všemožně manipulovat a nic furt se drží nahoře.... :-/


P.S. web sem začak dneska nad ránem takže žádné hodnocení :)
Reklama je vložena nahoře, tedy na začátku <body>
Pokud má s nastaveno "na všech stránkách dole" tak vymaž z indexu to vloženou reklamu a soubor bez reklamy znova nahraj na web, reklama by měla být dole - to platí pro tu vstupní stránku

Zbytek používá absolutní pozicování, tedy kromě reklamy, to, že se vypisuje nahoře je zcela v souladu s tím jak se objekty vypisované na obrazovku vypisují - a také ti tam chybí ukončení tagu body a konec souboru vypadá zmatečně, takže by to chtělo opravit a pro reklamu si udělat nějaký pozicovaný div na konci stránky

PS: stejně není co hodnotit
ds: Bohužel je, co hodnotit. Ta hudba na úvodní stránce je na zastřelení. (Mimochodem, proč vůbec existuje ta úvodní stránka?).

Lukynek: Pokud budeš v budoucnu používat php, tak k reklamě doporučím http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?13. Jinak už asi všechno napsal ds ;)
ten úvod je jen tak :) a může být reklama uprostřed stránek ?
pokud máš nastaveno na všech stránkách dole tak může být i uprostřed.
Proč ji nedáš také dolů?
Proč tu titulní stránku nezrušíš?
jo jdu do rušit :)