Chápu co jim tak dlouho trvá!!!

Když se mi naposled podělal systém, dával jsem svůj comp dohromady celou noc a ještě jsem neměl vychytyný mouchy, takže u takovýho obrovskýho serveru jako je WZ to může trvat klidně 14 dní. Když se něco začne s*át, tak pořádně. Mírovi přeju hodně tpělivosti a ať se nenervuje a taky trochu odpočívá, potom to jde líp.
Kdyby to šlo, tak bych těm chudákum co sprostě nadávaj neumožnil už nikdy mít web na WZ a jejich data bych vymazal !
Plne s tebou souhlasim !!
taky suhlasim ... Miro, myslime na teba, mas cas nenechaj sa stresovat... !!!
jistě že, práce kvapná málo platná, doposud byla spolu s kvantitou důležitá kvalita a tak pracujte bez stresu ať se to neděje znovu a znovu a jediný co po téhle události zbyde pudou jen drobný vychytávky. Pokud by se stále narychlo opravovalo a tudíž zapomínalo a tudíž nervovalo tak je to k ničemu. Když nejde o život jak jde o h.v.o!! Pracuj pomalu ať najdeš všechny chyby jako chyrurg, je zbytečný na zašitým pacientovi hledat svoje hodinky. Držim palce a silné nervy!!! Těším se na pokračování spolupráce s Vámi. Pěkný den.
Každej kdo tady nadává tak ať si zkusí sám udělat podobnej server jako WZ. Chci ho vidět jak bude konkurovat WZ. Si každej myslí že jenom nainstaluje pár prográmků, šoupe nohama a sbírá prachy od sponzorů. Už jenom to že na serveru jede PHP je frajeřinka s ohledem na to jak si za to nechaj komerční webhostingy tvrdě zaplatit a že je to věc která běží na serveru a tudíž při špatném konf. i zneužitelná. Takže pánové rýpalové zaplaťte si doménu a hurá na to, ne? Pak dejte vědět rád Vám ho otestuju pár PHP skriptíkama.
Pravdu máš!!!
Jen pro informaci se li mohu zeptat .... jak zneužitelné?
pravda
Mě by jen docela zajímalo jestli to co tady píšete čte :)
<HTML>kdo ? :-)</HTML>
Čte!!! Dobrý! Tos mě potěšil Míro!
Jo je to fajné, Miro, spánek je taky potřeba, teď se stejně ani před Vánocema nedá pracovat na stránkách pokud to člověk nemá přímo jako jedinnou povinnost. před Vánocema je vždycky kvalitní shon, takže se nenech nikým a ničím nervovat. Když to o Vánocích půjde, bude to pekný dárek pod stromeček :-) a kdyby náhodou ne, tak se přece svět kvůli tomu nezboří. Miro díky za všecko, co děláš. Držím Ti pěsti do práce. Zlom vaz! :)
je to dobrý, náš zaštiťující opravárenský tým neopouští ani půl hodiny před půlnocí humor... tak to je vše v pořádku, po přestávce budeme pokračovat v bohulibé činnosti našich webů... přeji neopouštění humoru!!! nějak to dopadne.
Jasne, jasne, zadnej stres admine, kazdej si ma zalohovat. Jestli potrebujete vypomoc klidne prijdu v sobotu a v nedeli na vypomoc, mohl bych treba stehovat ty diskovy pole. Vic bych asi nedal :-))
V klidu pracuj a nenech se znervoznit a hlavně vytočit od těch, kteří se jen tak mimochodem dopouštějí trestné činnosti. Některé příspěvky v diskuzi zadávají doměnku, že se jedná o spáchání trestného činu. Těm nadávajícím bych doporučil, ať si přečtou trestní zákon.
Je lepší, že admine pracuješ, než abys sháněl advokáta pro podání trestního oznámení.
souhlas