Ohodnoťte web z vesmíru :-)

Nipal.. to myslíš vážně? Líbí se ti?
Aha nějak mi to došlo :-).. ok Nipal...
Ahoj. Tvoje stránky jsou fakt super. V jakém programu by jsi doporučil tvořit stránky úplné začátečnici? Děkuji
nelly : asi moc nepomůžu, neumí se žádným programem, možná něco umí s Publisherem.. ale jen málo..
Používám jen poznámkový blok.. asi ti ta rada moc nepomohla.. viď?
ad "poznámkový blok": Naopak, mnohé to vysvětluje.

Jinak web se mi nelíbí, nelíbí se mi ani ty řeči (původně tu bylo tvrdší slovo) na něm, takže raději nebudu hodnotit, protože bych musel použít výše zakázané výrazy :(

A <dpai> to být nemůže, protože tam chybí mléčné výrobky. Lama to holt nemá validní ;)
DeedX : No tak tvým hodnocením jsem úplně v šoku :-) lol. Ty jsi první od koho mi to nevadí, když se kouknu na ty tvé stránky, tak taky se mi nechce nic komentovat, nestálo by mi to ani za to, ale jsi ve výhodě, raději sis stránky ohodnotit nenechal.. ani se nedivím. Jinak ta třetí část : "A <dpai> to být nemůže, protože tam chybí mléčné výrobky. Lama to holt nemá validní ;" meleš blbosti. Ale dík že ses zastavil a nevyhodnotil :-)
No tak jo, tak s tím teda zkusím něco udělat...
jak to tu tak čtu, tak se nemůžu ubránit dojmu, že jean tohle vlákno založil primárně jen pro to, aby mohl hodnotit weby ostatních:D

ale k věci, čili hodnocení jgc.xf.cz:

design: 10% (a to ještě nevím za co:))
- absolutně bez konceptu, nepřehledný...
- doporučuju to zkusit znova a klidně se třeba i inspirovat nějakou free CSS šablonou;)

obsah: 20%
- budiž, ten se moc hodnotit nedá
- btw nechápu to tlačítko Zavřít stránku - je k ničemu a ještě v polovině prohlížečů nefunguje...

kód: 10%
- invalidní
- src="//.js" - toto opravdu funguje?:)

celkový dojem: 15%
fakt nic moc, je to krutý, ale je to tak;)

Pozn.: ty procenta se nesčítají, max. je logicky u všeho 100%:)
Pozn.2: "na oplátku" můj web fakt nehodnoť;)
Tak teda jo, tak mě teď docela mrzí, že jste se museli obtěžovat vůbec otevírat ten můj "zkurvený" web. Upřímně jsem se to na tom učil, dal jsem tomu měsíc práce. Ale názor, že je grafika nepřehledná, tak to už je na mě moc. Mi se ten web líbí. Nebaví mě si nechávat kazit náladu, kdybych býval věděl jaým způsobem až tady dokážou lidi být upřímní, tak bych do toho nešel. Tak teda můj web bude navždy pěkně na hovno, omlouvám se... a vyhýbejte se mu, aby jste si náhodou nezpůsobili nějaké problém s psychickým zdravím.
.. oprava ..-- nějaké problémy s psychickým zdravím. Aby byl tento vzkaz validní.. !
jean (jgc.xf.cz): jenom takovej dotaz: proč sis nechával hodnotit web, když kritiku očividně nepřijímáš? Nemám pocit, že Tvůj web je tak dobrý a nabízí tak zajímavý a jedinečný obsah, aby se na něj lidi vraceli? V reálném světě nezáleží na tom, co ti napíše pár exotů (sorry zúčastnění pánové a dámy, já to tak nemyslel) na diskuzním fóru, ale odezva od návštěvníků a uživatelů Tvého díla.

Tvůj web hodnotit nebudu, ale dám ti pár tipů:
1) zkus si představit sebe v pozici obyčejného človíčka brouzdajícího webem který náhodou narazil na Tvůj web. Co mu může přinést jedinečného? Co mu může přinést nového, zajímavého, ...?
2) podívej se na svůj web a zkus si říct, co se ti na něm líbí a co by jsi na něm ještě rád zlepšil.
3) zamysli se nad tím, co od svého webu očekáváš (jaký má plnit účel)

PS:
Tom : to na co bude můj web je už naplánováno, v technickém úseku mám napsáno, že stránka je nehotová, tady jsem se chtěl jen vědět kudy, aby až začnu ten web rozvíjet.. abych neudělal chyby. Ale místo toho jsem četl trvdou kritiku od lidí, kteří mají stránky v daleko horším stavu.. daleko horším stavu než já, kteří si nechají generovat kódy a myslí si, že snědli všechny moudra světa, to mi příjde trošku mimo a nefér. A 10%.. to je pro mě něco na co se fakt nedá dívat. Plánuju něco dělat, začal jsem studium PHP a Mysql, neboj ta stránka bude vypadat jinak, asi ne desingově, ale obsahově určitě.
a když budeš něco doporučovat, tak u toho nelži:

"Nejlepší prohlížeč na webové stránky, který jsem zatím viděl, jako webový programátor doporučuji. Ostatně když kouknete na mé stránky přes OPERA, tak taky vypadají jinak."


kontra

"Autor: jean (jgc.xf.cz)
Datum: 28. 08. 2008 18:42

Nejesm žádný programátor"


nebo jsi to myslel tak, že ta Opeara je ten webový programátor (něco jako je např. u pračky)?
Ok i tak se to dá pochopit, že dobře pracuje, tak třeba i tak..!
Aha, no já když na nějaké stránky pustím IE tak taky vypadají jinak. Vyplývá z toho, že je IE nejlepší prohlížeč? Já mám prostě problém pochopit, co tím autor chtěl říci...
No mysteria : to jsem rád, že zase vidím mého impulzivního kamaráda :-), dobře je to opraveno.. tak takovou kritiku beru.. máš pravdu jsem pěkná sračka... ještě něco?
mysteria : no že opera se chová jinak, tak jak by se prohlížeč chovat měl, včetně barev.. víš.. nejsem programátor, ale ty si asi nikdy nezkoušel dělat web ručně nebo co? Ale to je jedno, promiň jsem strašná sračka a myslím si že na mém názoru hovno záleží..
jean:
já jsem ds, ty si taky přeci neříkáš xf... Jméno je to před závorkou...
Musím říci, že ti rozumím čím dál tím míň a tak vlastně už nic
Ale mě vůbec nesere, že mi nerozumíš.. ds.. a promiň za komolení..
Tak prr, hošánku. Sám jsi žádal o toto:

"chtěl bych slyšet vaše názory jestli se na něj dá aspoň chvíli koukat, ptám se protože kde jinde je takova hromada zaběhlých profesionálů, vaše hodnocení pro mě bude ctí "

Názory jsi dostal, tak se laskavě uklidni. Až my budeme chtít ohodnotit své weby, tak si na tom dáme záležet, DOKONČÍME je (protože výmluva "ještě to není hotové" je velice slabá) a sami o to POŽÁDÁME.

Až vyspěješ, zkus to znovu (pokud ti mezitím nedojde, že je to o ničem, jak poznamenal Tom). Do té doby si pamatuj, že kdo se moc ptá, moc se doví.
Hmm tak jo no, už mě to docela začíná bavit. :-)... tak jo no.