Ohodnoťte web z vesmíru :-)

Ahoj, pro ty kteří mě neznají. Vytvořil jsem webík jgc.xf.cz a chtěl bych slyšet vaše názory jestli se na něj dá aspoň chvíli koukat, ptám se protože kde jinde je takova hromada zaběhlých profesionálů, vaše hodnocení pro mě bude ctí :-). Povolená slova : Hezký, bomba, super, nej, good, žrádlo, OK, jsi bůh, no újde to jen ty barvičky mi trochu nesedí, ale z toho si nic nedělej.. za to může ten prohlížeč :-), paráda, .... ne to samozřéjmě byl jen pokus o vtip.. :-).. máte volnou možnost, ale trpím komplexem méně cennosti :-), neee to taky není pravda :-).. dělám si jen legraci...
super, hlavně ten jezdící modrý text na černém pozadí, to je opravdu pošušňání...
Takže asi chápu, mám ho odstranit? :-)
No jinak sis mě oblíbil :-), si mě ohodnotil nějak rychle :-) a tak hezky ironicky :-)
Hmmm. nepochybně to musíš mít těžké, viz:

Jsem člověk, který sní téměř úplně vše...

Když při nákupu kontrolně čtu složení daného výrobku, který si chci zakoupit, většinou to končí ze 40 %, že si ho nekoupím, z 50 % si ho koupím a také ho zkonzumuji, ale s obabavami těžkého průjmu a asi z 10 % na mě večer přícházejí noční můry, je to jako číst horor, samozřéjmě to si nekoupím. Si člověk jen říká: "Sakra, kdo by si to jen mohl koupit, a nebo to nějakým způsobem konzumovat!".

a tak nějaký problém s jezdícím textem na černém pozadí je úplná trivialita.
OT:
Dotaz na webového programátora o ctitele Opery. Já Operu nepoužívám, ale známý ano, nainstaloval si poslední verzi a zmizla mu taková nějaká bublina, která se vždy po odeslání mailu z mailového klienta v Opeře objevila někde vpravo dole a bylo tam napsáno, že mail byl odeslán. On je z toho špatný a nemůžeme přijít na to jak tu bublinu vrátit.
Nevíš jak na to?
To fakt nevím, na bankovnictví musím používat IE, jinak nepoužívám krom seznam.cz nic... tam bubliny nejsou.. jinak jsem rád, že plníš co jsi mi už jednou psal a to že nejsi vysokotlaký.. tak nejsi, ale za to dnes pro změnu ryješ.. a to dost. Asi ti připomenu, že když koukneš kolem, tak dost kritizuješ, ale trošku mimo. Snaž se rozpoznat co je lagrace a co není.. díky :-)
Nejesm žádný programátor a Operu mám rád protože když dělám css a html, tak se chová logicky (myslím formátování) a i paleta barev se mi líbí.. nemůžu si pomoct, ale když dělám web, tak pravda je, že Opera je velmi háklivá na chyby, ale když to na ní vyladíš, tak je to pak vykreslené stéjně ve všech prohlížečích.. jen tak pro zajímavost.. zobraz si tento formulář do kterého mi teď píšeš vzkaz v Opeře a budeš se divit.. nějak se mi tady protahuje.
A ty sníš vše.. já taky ale ne každého složení.. jinak já jsem člověk, který má rád všechny jezdící texty.. je to jako s tím jídlem..
Povolená slova : Hezký, bomba, super, nej, good, žrádlo, OK, jsi bůh, no újde to jen ty barvičky mi trochu nesedí, ale z toho si nic nedělej.. za to může ten prohlížeč :-), paráda, ....

Nenašel jsem v tom výčtu slova: děsný, nečitelný, asi oslepnu... :-)
NO to jsem chtěl napsat, ale nechtěl jsem k ním psát, že patří pod skupinu censure.. aby to nevypadalo, že jsem nějaký komunista ..či co :-)
Jinak tvůj web je moc hezký, líbí se mi ty tvé přerušované čárky.. ty jak jsou některými místy po těch stranách..
Tak to jsi můj opak - protože mi se nelíbí. Ale já nikoho o hodnocení nežádal :-)
: lama

Chtěl jsem se jen zeptat co znamená tento tág?
::: <meta name="Powered-By" content="Serendipity v.0.8.3" />
To je první tag pro <dpai>
Obsahově? Serendipity je "dpai" :-)
Podrobnosti najdeš úplně dole v pravém sloupci.
NO tak ti to nedošlo :-), já jen že mi dáváš do těla..ale já u sebe v kódu nevidím "Bluevoda, Front... apod" :-).. víš, jen mě zajímá co dělám špatně, tobě se nelíbí tvůj web, můj web a přitom jsou to úplné protiklady.. jaký se ti pak líbí web.. dík
To je jednoduché, mám na to vzorec:
((můj web/tvůj web) + (další web/moc velké číslo))/2 = ideální web (a ten se mi líbí).
a rovná se jaký odkaz.. přibližně nějaký tvůj oblíbený na webu?
Jen mě zajímá jaký to má smysl ten vzorec :-).. když jsi tam pod druhé lomítko dal číslo a pak ještě lomíš dvěma tak výsledná je taky číslo plus řetězec. a webovky nejsou čísla :-)
Nebudu přece dělat reklamu svým jiným stránkám :-)) Ale napovím, že začínají na www. (tečka je důležitá!).
no tak teď nevím, jestli sučásti názvu je i tečka nebo jak...
www.tecka.wz.cz.. to by mohlo být :-)
<HTML>Tak ten web je bomba!

<small>V předchozí větě chybí takzvané 'zblo'. Konkrétně se jedná o 'zblo' pravdy. Pravdivý překlad nechám na ostatních kriticích.</small></HTML>