Problém s načítáním úvodní stránky

Nemůžu vyřešit problém, že se asi u 20% uživatelů úvodní stránka načítá strašně dlouho 1-2 minuty!
Validní kód je čistý až na malé chybičky v reklamě.
Soubory css, jsou dané externě.
Obrázky jsou zmenžené, až za únosnou míru(prozatím).
Žádné náročné pozadí na načítání.
Drtivé většině uživatelů to načítá ihned, nebo max. do 10 sekund.
Těm, co to nenačítá tvrdí, že mají pc čistá a ostatní stránky jim to načítá normálně.
Už nevím, kde hledat příčinu.
Jedná se mi o úvodní stranu, v ostatních jsou ještě validní chyby.

http://www.hc-jaromer-pripravka.unas.cz/
Mi se uvedená stránka načítá rychle, ale možná že těch 20% lidí nemá 4 Mbit download :-)
Ještě to může být způsobeno načítáním z dalších webů - u tebe např. toplist, blueboard, counter.snw. Některé prohlížeče (z doslechu) zobrazují stránku až po celém jejím načtení - a tyhle servery jsou občas pomalé...
načítá se mi za 1.1-1.7s 4x se to povedlo načíst za čas delší než 3s a z toho 2x to čekalo na soubor style.css. 1x na stylehlavni.css a jednou na soubor nudle.gif - takže bych řekl, že server občas nestíhá
Joska (hc-jaromer-pripravka.unas.cz)
Male chybicky a je jicch jenom 32 :)

* reklamu do iframe, reklama se taha z jineho serveru a proto nacitani stranky muze trvat.
* totez s pocitadlem a vsim, co se nacita z jineho serveru, treba anketa BB a pod
* na strance mas obrazky jejichz celkova velikost presahuje i se strankou 40k, stahnout 100k obrazku a k tomu 15k html je docela radost a jeste z wz.cz

Jinak teda barevne to desne taha oci, mnoho textu nejde ani precist, jak zanika v podobne barve.
A pokud nedam stranku fullscreen, tak se mi nevim proc odreze pulka fotky, ikdyz napravo i nalevo je jeste mista dost.
Všem ,děkuji až toho posledního, to jede z těch, který hledá sebemenší chybičku.
Ptal jsem se jenom na načítání, ne na grafiku, písmo, kontrast atd, je to interní stránka klubu.
Vše je věc názoru.
Co se nelíbí tobě tak je pro někoho krásné.
Chtěl bych vidět tvojí práci.

peta: zajímalo by mě jak jsi přišel na těch 32 chybiček
Promiň, že jsem byl tak ostrý, ale český validátor ukazuje chyby jen v reklamě a ty obrázky? to je to levé menu- to předělám.

Grafika, kontrast, písmo - to je vývoj - dělám to od dubna a nic j sem o tvorbě nevěděl - prostě se učím.
možná jsou chyby v css, ale že by to způsobilo to, že to někomu načítá
1 minutu a více? Jsou to jen konkrétní uživatelé a nikdo jiný.
Já jsem to otestoval asi na 10 pc a vždy ihned, max. do 10 sekund.
Vyřešeno! Dotyční si nainstalovali operu 9.52 a nčtení za 1-2 sekundy- zvláštní.
Joska (hc-jaromer-pripravka.unas.cz)
to je fikce, zdani klame. Mozna meli jen jinak nastaveno kesovani www prohlizece. Na tom, zda je to opera nebo neco jineho v celku nesejde.
Vis, kdyz si stranku nactes poprve, tak se stahuje vse. Podruhe uz se www prohlizec jen zepta, jestli se to ci ono zmenilo a pak se stranka zobrazi rychle.

Mno, a jak uz jsem psal, pocitadla, reklamy a vse z cizich stranek do iframe jako zvast vlozenou stranku. Tim padem to vypadne z tve a bude se to nacitat zvlast.