Linux a firefox

Zdravím ludia.
Opítal by som vás všetkých, či by ste mi nemohli pomôcť s týmto
problémom.
V linuxe používam web prehliadač firefox. Mám tam s TAG-mi problém.
Napr tag <strong> nespôsobuje "tučnosť" písmena, ale text sa zobrazí
obyčajne. V opere funguje všetko tak ako má.
Ďakujem všetkým.
PS: Nechce sa mi kvôli tomu v CSS-ke vytvoriť nejakú triedu.
Divný, mě to funguje.
Už som to riešil takto:

strong {
color: #000000;
font-weight: bold;
}
<HTML>A tučné písmo všude jinde to zvládá (na jiných stránkách, v dialogových oknech systému atd.)? Jestli třeba ten Linux nemá problémy s tučným písmem. Jo, to je systém na hraní si, ne na používání (i když se najdou tací, kteří se mnou nesouhlasí). Dva týdny konfiguruješ, aby to bylo aspoň k něčemu.</HTML>
<HTML>Je pravda, že než to bylo upraveno pomocí css, tak jsem to tučně taky neviděla (Linux/FF). Zkoušela jsem kouknout na nějaké stránky, kde je tento tag použit a text je zvýrazněný. Nenapadá mě ale, čím by to mohlo být.</HTML>
<HTML>Jestli to fakt řeší to CSS a jinde to nedělá, tak to fakt tím Linuxem nebude.

Může se stát, že je někde ve vyšší úrovni nad strongem nějaký tag s nastaveným netučným písmem, a možná i s important modifikátorem.</HTML>
<HTML>Myslím, že už jsem na to přišla. U tagu p je nastaveno font-weight: 300; Když to oddělám a oddělám i ztučnění pomocí css, tak je to vidět normálně tučně.</HTML>
Ďakujem vám všetkým za info.
Hú, Thalia si královná. Naozaj to funguje. Moc ti ďakujem.
Nípal: "Jestli třeba ten Linux nemá problémy s tučným písmem. Jo, to je systém na hraní si, ne na používání (i když se najdou tací, kteří se mnou nesouhlasí). Dva týdny konfiguruješ, aby to bylo aspoň k něčemu."
A jéje, dobrý základ pro flame.
Asi takhle: Linux (aspoň některé distribuce určené pro destkop) jsou použitelné už po instalaci. Dva týdny konfigurování zabere přizpůsobení systému k obrazu svému.
<HTML>Tom: Ano, sám jsem odzkoušel. Já považuju za použitelný až ten přizpůsobený systém.</HTML>
Súhlásim s tebou Tom. Aspoň to máme legálne. To je pravda
že s tým Linom sa trošku človek musí pohrať, ale potom budem mať
plnohodnotný OS, čo mi splni všetko, čo od neho očakávam, niekedy
aj ovela viac ako windoz.
PS: To som však tak nemyslel vyžšie, že každý ten win má nelegálne...