Pomoc s češtinou

Zdravím, potřeboval bych poradit, jak jde psát česky nečeským fontem. Nejde ě,ř,ň,ť,ď. Zkoušel jsem entity, ale nic nezabralo. Stejně jako různý kódování. Kdyžtak ještě, jak použít externí font. Zkouším @font-face , ale četl jsem, že to prohlížeče moc nepodporujou. Díky
jestli v tom fontu ty znaky proste nejsou, tak s tim asi nic moc neudelas
Tady je hezké pojednání o češtině na webu: http://www.jakpsatweb.cz/cestina.html
existuje něco jako Font Editor (nevím přesně ten název), tak v tom můžeš ten nečeskej font otevřít, ty znaky si tam domalovat, a pak to vyexportovat a dát to návštěvníkům webu ke stažení :-) Úspěch není zaručen, ale je to jeden z mála způsobů jak tohle vyřešit (takže asi vidíš že to není úplně dobrý nápad ;-)
Na jak psát web jsem si našel to dynamické vkládání fontů. Font jsem převedl do tvaru s příponou .eot a teď to chodí. Ale jen v mozille. IE zobrazuje pořád čtverečky. Takže teď bych potřeboval poradit co s tím udělat v IE.
<HTML>A nebylo by jednodušší:

a) používat obecně rozšířené fonty, které podporují české znaky (či se odkazovat na jejich skupiny)
b) vygenerovat ty nádhery do obrázků, vložit je do webu jako obrázky a opatřit atributem alt (pozor, to neznamená že jsou staré)

<big>?</big></HTML>