Java skript - Frame

co mám napsat do zdrojáku, když chci odkaz zobrazit ve frame okně?
Tak ve frame, nebo v okně?
Ve frame
pokud se frame jmenuje třeba franta, napiš do tagu <a target="franta"
LOL! Ale to je pro html a ja chci Pro JAVA SCRIPT!
carmageddon-kentaur.xf.cz
driver-kentaur.xf.cz
planety-kentaur.xf.cz

btw. TOHLE je jenom z webzdarma

IMHO ROFLMAO když jsem se chtěl kouknout na ty stránky, tak mi to začalo stahovat asi 1000 obrázků, tak sem se divil. Po zkouknutí zdrojáku mi to došlo. 5 iframů :D
Hele, mam jeste jeden web, pro tvou informaci, ktery neni na tomto hostingu a kvuli dobre vuli jsem ho sem nenapsal. A jestli nevíš, jak ten skript napsat, tak sem vubec nepiš. Byla jasně položena otázka, takže nechápu, jaký mělo smysl sem tahat nejaky jiny věci.

A předpokládám, že jsi to nemyslel tak, že mě chceš ponížit před ostatníma.
"
carmageddon-kentaur.xf.cz
driver-kentaur.xf.cz
planety-kentaur.xf.cz

btw. TOHLE je jenom z webzdarma"
já bych se toho vůbec nebál a nazval bych to porušením podmínek WZ - spojováním virtuálních účtů.

gamesis:
"LOL! Ale to je pro html a ja chci Pro JAVA SCRIPT!"
Hm .. když jsi taková hvězda, tak asi nějak takhle: modifikací hodnoty vlastnosti podobjektu "A" objektu "DOCUMENT".
PS: a nejhorší na tom je to, že je to tak :)
Přijde mi to k smíchu :-D

Už je to 4. odpověď od vás a pořád nevím, jak to napsat. Z čehož mi vyplívá několik možností: - Nikdo neví, jak na to; - Nevíte kam psát a tak píšete sem; - Chcete zesměšnit jiné uživatele. Není-liž pravda, Tome?

A Tome, ještě mi tedy vysvětli, čím jsou ty účty spojené :-D - Snad ne tím, že patří jednomu uživateli :-D Nebo snad odkazují na jiný hosting :-D.

A když už jsi s tím začal - Ten obrázek na tvé stránce - ano, ten nahoře - Ten je ořezaný v MS Paint, že jo? Ne, neboj se. nemám nic proti tobě, akorát mě šte, že neumíš logicky odpovědět na otázku - nic víc.

Ale to už tady nebudeme rozebírat, jelikož je toto téma o úplně jiné věci.
------------------------------------------------------------------------------------------
A kdo mi s tím tedy poradí plís?
Mě to přijde spíš k pláči.
Já jsem ti odpověděl, a dobře. Pokud sis toho nevšiml, tak ještě jednou:
modifikací hodnoty vlastnosti podobjektu "A" objektu "DOCUMENT"

"Chcete zesměšnit jiné uživatele. Není-liž pravda, Tome?"
Není pravda. Odpověděl jsem ti a to i když v JS zrovna nejsem kdoví jak dobrej. Pokud TY nevíš co s tím, tak asi bude nejlepší
a) použít vyhledávač a zjistit, co ta věta znamená
b) nežádat o pomoc, ale o napsání hotového kusu kódu - a to já ze zásady nedělám (ne u takhle jednoduchých věcí)

"Ten obrázek na tvé stránce - ano, ten nahoře - Ten je ořezaný v MS Paint, že jo?"
Ne, ten obrázek nahoře - ano ten na mé stránce - ten je kreslený v Gimpu 2.x
Jde o to dobře položit otázku. Já pořád nevím "co" chceš vlastně poradit. Tom ti poradil, takže asi věděl, co přesně chceš, ale ty ses vyjádřil jako by nic, tak skus svoji otázku položit polopaticky a skusím ti odpovědět. :-)
Fajn.
-----------------------------------
Ahoj, chtěl bych se zeptat, jak mám zařídit, aby se v Java Skriptu, po kliknutí na odkaz objevila stranka v urcitem frame?

Například mám takový kód a chci, aby se kazdy odkaz obevil ve frame s nazvem "Kyticka":

<p><script language="JavaScript">
<!--
function jdiNa() {
var stranka = window.document.forms['menu'].elements['seznam'].options[window.document.forms['menu'].elements['seznam'].selectedIndex].value;
if (stranka > "")
top.document.location.replace(stranka);
return false;
}
//-->
</script>

<form name="menu">
<p align="center">
<select name="seznam" size="1" onChange="return jdiNa();" style="background: #E2E2E2; font-size: 9pt; font-family: 'Verdana, MS Sans Serif', Arial">
<option value="">--Stát--</option>
<option value=""></option>
<option value="http://www.ceskarepublika.cz">Česká Republika</option>
<option value="http://www.slovensko.sk">Slovenská Republika</option>
<option value="http://www.usa.uk">Spojené Státy Americké</option>
</select>
</p>
</form>

</p>
Tak já nevím, nejdřív chceš změnit cíl odkazu a najednou máš přechod na stránku podle hodnoty selecu ... ;)

Jenom takový nápad:
top.document.location...
ten "top" by měl určovat, že jde o "nejvyšší" rám, což tahle to nahradit za "kyticka" nebo tak něco? Jenom tak uvažuji, JS jsem nikdy moc nevěřil - tak kdyby to byla blbost... ;)
Jo. Díky moc - už to funguje. Fakt THX ;-)
Nemáš zač ...
... a pak že z tebe dělám blbce?! :)
Jinak gamesis (carmageddon-kentaur.xf.cz) Nefunguje mi tvoje menu a s prohlížečem to nebude, mam Mozzilu a všude jde.