Flash řizený .xml souborem

Ahoj, měl bych dotaz - bude mi na webzdarma fungovat foto galerie vytvořená ve Flashi a řízená .xml souborem, nebo je tohle nějak omezeno?

Díky
Flash je techologie zpracovávaná na straně klienta - tudíž je omezená možnostmi klienta a server s tím nemá nic společného.
Diky za odpoved. Muzes mi tedy poradit, proc mi ta galerie po nahrani na server nefunguje?
Promiň, ale vzhledem k tomu, že nejsem jasnovidec, tak pomoct nemůžu...
Obecně platí, že pokud ti to funguje na tvém počítači lokálně (obzvlášť pokud máš doma Apache a PHP a pouštíš to na tom), tak by to typicky mělo fungovat i online. Omezení jsou jasně dána (jsou někde v podmínkách či co) a pokud se to s ničím nepere, mělo by to jít.
Omezení dána jsou, ale nikde jsem tam nenašel, že by bylo omezen Action Script z Flashe, právě proto je mi divný, že to nefunguje.
v prvom rade ti to musi fungovat u teba doma na pocitaci a pokial to nerozbehas tam tak budes marne dufat ze ti to pojde na webe... s flashom pracujem dost dlho na to aby som vedel ze staci zabudnut na nejaky maly detajl ako napriklad na to ze flash ked ti nacita nejaku premennu teda aj xml tak ti to cita na hlavnu os, a ak tu premennu chces napriklad nacitat do nejakeho clipu tak si ju v tom clipe musim zavolat pomocou _root ale to iste vies, takze ked chces s niecim pomoct musis to tu viac popisat pripadne dat na net zdrojaky aby sa ti na to niekto pozrel...