<b>Navyseni prostoru na 300 MB vymenou za vetsi banner.</b>

<HTML>Kdo by mel zajem o navyseni prostoru sveho webu na 300 MB, je to mozne vymenou za umisteni banneru velikosti leaderboard (745 px × 100 px) v horni pozici vsude nahore. Banner je k videni napr. na http://www.csfd.cz/ Zadny jiny banner jiz nebude vyzadovan. Zadosti budou vyhodnoceny a u vybranych webu realizovany. Pokud mate zajem hlaste se ve foru popripade na mem e-mailu ...</HTML>
Není mi moc jasné, proč je v to v sekci HTML. Ale budiž.

Mám jednu malou otázku. Je v tom "leaderboardu" i to yskakující okýnko? V opeře 9.23 sem ho totiž nemoh zavřít. (tak sem použil msie, tam to šlo)

Děkuji za odpověď.

^_^
<HTML>Ne to vyskakujici okenko tam normalne neni, to jen na CSFD zmenili inzerenta.
Jiny priklad je napr. na http://www.ihned.cz/
definice na http://www.billboard.cz/formaty-banneru.php?additional=1</HTML>
Jsem slepej, nebo blbej...? Nebo někdo jinej...? Já prostě ani na jedný tý stránce "napr." nevidim ten leaderboard.... :-?
R.U.R.: A nemas nahodou prohlizec s blokovanim reklam? ;)
Dunno, mam Operu ve std nastavení a myslel jsem že reklamy neblokuje... Vy tam ty leaderboardy vidíte? Já na tom prvnim vidim něco přibližně toho rozměru ale je to grafika tý strýánky, a na tom druhym vidim banner ale menší než má bnejt ten leaderboard...
Měl bych pár otázek:
1) jak to bude řešeno technicky? Jako lišta (tedy automaticky vkládané těsně za BODY), nebo jako banner (tedy možnost zabudovat do designu stránky)?

2) pokud mám pouze banner a přejdu na tuhle možnost - zmizí mi banner a oběví se tohle, nebo pouze přibude tohle?

3) pokud mám lištu - 100MB (příp. lištu + banner - 150MB) a přidám si tohle, bude prostor navýšen o 300MB, nebo bude pouze zvětšen na 300MB

4) Bude to "opravdových" 300MB, nebo 300 000KB ?

5) Nejsem moc zvědavej? ;)
ad Tom: 6) kdyz vyhraju nww, tak budu mit 500 + 300 (tohle) + mozna 100 (lista) + mozna 50 (zaklad) + mozna 50 (kompenzace za aktualne -> xf)?
7) co budu s tolika mistem delat? :-D
dodatek:
8) Plánuje se taky navýšení prostoru databáze (například za kus filesystému, nebo udělat prostor sdílený s filesystémem)

Tonik: no, jak tě znám, tak nato giga místa nahraješ nějaký p*o. (* = tajenka, kdo vyluští jako první má u mě Tatranku =D )
no tak ted jsem teda sam zvedavej, co to tam vlastne nahraju :-D
Tom: To je přesi jasné! pHPKo!
<HTML>Zkusím aspoň něco jen tak logicky podle prvního příspěvku (pokud je má logika špatná, tak mě Jaromir Lnenicka jistě opraví):

2) zmizí banner a objeví se tohle (<i>Zadny jiny banner jiz nebude vyzadovan.</i>), prostor se navýší na 300MB
3) imho je to jasné z <i>navyseni prostoru sveho webu <b>na</b> 300 MB</i><br>
6) imho 500 za nww + 300 za tohle. Aspoň já to chápu tak, že kombinace s původním bannerem a/či lištou nebudou.

<small>To, že sem autor nabídky pár dnů nepřispěl, neznamená, že se tu bude rozvíjet OT.</small></HTML>
Thalia: díky. Jak tak nad tím přemýšlím, tak máš asi pravdu. Takže zbývají poslední dvě otázky:

- jak to bude technicky řešeno (myslím, že tohle je celkem zásadní, protože pokud to bude podobné jako lišta, tak to bude velmi těžké zapracovat do designu stránky)
- bude to navýšení na 300 000KB , nebo 307 200KB - tedy 300MB


nesro: Gratuluji, máš u mě jednu Tatranku (případně nějaký její ekvivalent) ;)
<HTML>Tak dle mých skromných informací by to mělo být stejné jako u současného banneru - umístění by tedy mělo být na uživateli.</HTML>
<HTML>Momentalne je cela vec ve fazi pruzkumu zajmu uzivatelu.

Technicke reseni neni jeste zcela ujasneno, ale pravdepodobne pujde o podobny princip vkladani jako je tomu u reklamni listy.

Pravdepodobne nebude kombinace klasicky banner + leaderboard.
Mozna kombinace bude reklamni lista + leaderboard.

Vzdy se bude jednat o navyseni O 300 MB, nikoli NA 300 MB.

Kombinace:
- pouze leaderboard 300MB
- lista + leaderboard 400 MB

Jeste zduraznuji ze tento format nebude zaveden globalne na celem WZ, bude se tykat pouze vybranych webu, ktere projdou schvalenim.

Az se bude v teto veci dit neco dalsiho, urcite vas budeme informovat :)</HTML>