Prihlásenie

Prosím pomôžte keď sa chcem ísť prihlásiť nie na wz ale na mojej stránke tak zrazu mi to nejde...dam heslo normálne aké som mala a nejde...je možne že mi to niekto zmenil a ak áno ako sa tam mám dostať...
grasims.wz.cz
můžeš si nechat poslat nové heslo, viz:

http://www.webzdarma.cz/posliheslo.html

pokud ti někdo změnil heslo a také změnil e-mailovou adresu tak ti nic nepřijde, jinak by ti na e-mail, který byl použit k registraci, mělo přijít nové heslo
<HTML>No já to spíš pochopila tak, že se jí nejde přihlásit do administrace CMS. Na web se přihlásí, protože jinak by sem nepsala přihlášená právě pod ním.

Podle mě by to mělo jít změnit někde v databázi, ale s daným CMS nemám zkušenost.</HTML>
Thalia:
no jo, je to tak

"keď sa chcem ísť prihlásiť nie na wz ale na mojej stránke tak zrazu mi to nejde"
Hej keď chcem ísť do administrácie...tak neviem ako...no...nefunguje mi to....poradí mi dakto ako to mám spraviť.?
"Nefunguje mi to" nám vůbec, ale vůbec nic neříká. Buďto říkej že to neumíš, nebo napiš co to píše za chybu. Takhle nemá tahle debata smysl.
Angel (grasims.wz.cz)
Zakladem je, ze jsi na wz.cz prihlasena. Cili mas spravne prihlasovace udaje a dalsi veci.

Problem je tedy s tvym CMS systemem. Otazka je jaky?
Nejde se prihlasit je siroky pojem.
- Kdy to slo a od kdy to nejde?
- Jakym zpusobem jsi docilila, ze jsi prihlasena, krok za krokem?
- Jak se to ma projevit, ze je clovek prihlasen?
- Jaky pouzivas typ CMS (redakcni system, program na upravu www)
... SunLight CMS - http://sunlight-cms.net/ (jsem nasel na webu)
- Nemohl ti nekdo zmenit heslo?

Jinak do tveho uctu se nedostaneme, tak ti asi s tvym CMS moc neporadime.
Maximalne, kdyz bude nekdo ochotny, tak ti muze rici, do ktereho souboru co pridat, aby ses prihlasila i bez hesla a pak to smazat. Nebo, jak si zmenit heslo.
V podstate by mohlo stacit kliknout na wz.cz:
Administrace - Nastaveni - PHPMyadmin
vyklikat prihlaseni, vyklikat prislusnou tabulku se seznamem uzivatelu a tam rucne prepsat heslo. POZOR! Pokud je heslo sifrovane, treba md5, je treba toto sifrovani zvolit pri ukladani. DOPORUCUJI, nez neco zmenis, si puvodni udaj zkopirovat nekam, abys jej dokazala vratit zpet v pripade, ze si nepomuzes. Primou editaci SQL tabulek muze dojit k poskozeni CMS tak, ze uz se neprihlasi nikdo. A umi to spravit jen sikovny programator (treba nainstalovanim nekde vedle a zkopirovanim sve tabulky misto tve).