Odkaz na obrazok

Prosim poradte mi. Mam problem zo zadanim dobrej cesty k obrazku alebo odkazu k php.suborom alebo obrazkom . Ked ju zmenim a chcem ist na tu moju stranku tak mi napise takuto chybu
Parse error: parse error in /3w/wz.cz/t/ttcpb/index.php on line 159
Co s tym spravit alebo ako zadat spravnu cestu napr. k obrazku obrazok.jpg ulozenom v rovnakom adresari ako mam index.php
Vdaka
Parse error: parse error in /3w/wz.cz/t/ttcpb/index.php on line 159

chyba nesouvisí se správností zadání cesty k obrázku - formálně špatně je zapsaný PHP kód - někde na řádku 159, nebo před ním, je chyba v PHP kódu - PHP nedokáže převést načítaný kód do použitelné podoby. Můj oblíbený parse error je, že zapomínám na středník na konci řádku
No na 159 riadok som sa dival ale nic zle som tam nevidel, ale zaujimave je ze ta stranka bezi do tej doby kym tam cosi nezmenim neprepisem alebo pod.
:-)) to je skutečně zajímavé ..., nic tě nenapadá
no budem sa musiet na to pozriet poriadne ... ja som celu stranku robil vo windowse v Apachi a tam to ficalo , potom som to chcel konecne hotove hodit sem na wz len som samozrejme potreboval upravit odkazovanie no a tam som skoncil :(
Autor: oo (ttcpb.wz.cz)
xx.php -> xx.txt -> odkaz

Z toho, co jsi napsal se neda nic vic vycarovat, jen, ze na radku 159,158,160 mas nekde chybne zapsany PHP kod a ten ti nemuze funguvat ani na windows.
Maximalne ti nezobrazi chybu, protoze mas zobrazovani chyb vypnute v nastaveni sveho apache. nebo v PHP cz.php.net/error_reporting
Parse error: parse error in /3w/wz.cz/t/ttcpb/index.php on line 159

jak řiká peta, on line 158 nemusí být na konci středník ;)