Skuste prosím zhodnotit - www.marcin.wz.cz

Vopred dakujem. www.marcin.wz.cz
<HTML>Když pominu to, že každá stránka vypadá jinak (asi jako ukázka práce), tak bych rozhodně napozicovala wz reklamu tak, aby byla dole (v kódu dole je, ale díky absolutnímu pozicování ostatních prvků se zobrazuje nahoře).
FF po mě chce instalovat dodatečný zásuvný modul.
Koukám, že menu jsou jen flashem. Co když někdo flash nemá? Flashovou animaci v hlavičce klidně měj, ale menu by mělo mít i textovou alternativu.
Taky používáš některé už překonané tagy jako např. font; styly by to chtělo do externího souboru.
Proč je tato tabulka obrázek - http://www.marcin.wz.cz/images/zapisne.jpg? Proč to není tabulka?
Bgsound taky není to, co bych na stránkách obdivovala. Ruší mi to mou vlastní puštěnou hudbu.
Celkově se mi to zdá takové neuspořádané, zdrojový kód je poněkud "divoký". Chtělo by to odstranit absolutní pozicování, inline styly a styly přesunout do externího souboru.</HTML>
Jak se dostanu dál, když nemám flash? Takže hodnotím, jako stránky, kam se už nikdy nevrátím.
Nic moc.
A jako webdesigner mas co dohanet. Protoze to co vidim, je prace zacatecnika bez fantazie. Tvych sluzeb jako potencialniho zakaznika bych nevyuzil.
takže.. za 1. proř má stránka title = Index ? to je kravina

pak: ten web je jedna velká zplácanina která je dobrá za určitýho rozlišení a určitýho prohlížeče

hrubé zhodnocení: obsah (neřešim) design (40% dejme tomu) použitelnost (10%) tak krásná 4 to je :-)

(hodncení jak ve škole)