Jak to udělat?

Poradíte? Chtěl bych,aby když bude na mích stránkách někdo nepřihlášený,aby se mu tam ukazovali jenom ty rubriky který já budu chtít a kdo se přihlásí,aby se mu jich tam ukázalo víc... PLS nevíte na to HTML nebo tak něco?
v html nelze, nauc se php
Ale na Webgarden PHP nejde.... Právě tam už to mám hotový.... A nevim jak to udělat. A nešlo by pomocí HTML Udělat aby těm nepřihlášeným se zobrazila Rubrika,ale nešlo na ní kliknout? Že by se jim Neotevřela?
Ondra: co si nepochopil na "v HTML nelze" ?
A jak to tam mám udělat když na webgarden PHP není?
zmenit hosting.
HTML obsahuje pouze staticky obsah.
Registrace uz vyzaduje dynamicky obsah, a to HTML neumi.
děláš věci složitě.. buď vyalézavej a je to :-)

rubriky jen pro pár lidí? taksi udělej tajnou stránku a de i v HTML!

udělej si třeba nemam-rad.webgarden.cz/as3 ,kde as3 bude složka, ve keteé bude index.html s tajným obsahem a ten kód pošli těm lidem, kteří by to měli vidět.. a na hlavní stránku dej: Napište registraci ve tvaru: "cu se regist moc" na smudlikkudlik@webgarden.cz a když dostaneš e-mail, tak naoplátku mu pošleš: "to heslo je as3, takže do byhledávače napiš nemam-rad.webgarden.cz/as3 A dostaneš se do tajný sekce!

hurá hurá hahaha

ať žije HTML a lidská vynalézavost! :))

btw: pokud ten obsah je důležitej, tim nemyslim jak ste kuřili za školou, ale třeba nějaký hesla nebo fakt důležitýho, tak doOPRAVDY použij PHP+MySQL a jestli máš trochu rozumu a peněz, tak zde založ vlákno:

cu to, prachy mam

a tam písni že chceš PHP+MySQL super stránku s heslama, formulářema, a když se tam kdokoliv přihlásí, tak mu to řekne, <?php echo(ahoj $user) ?> .. dam vám za to 10 000kč a do tejdne to máš udělaný...
» Nesro: Takhle jsem se už dlouho nepobavil, jak při čtení tvého příspěvku :-D [Yes] ale máš pravdu...

» Ondra Napadly mě 4 možnosti.:

1) tajná stránka, jak už bylo řečeno. je ovšem nutné k ní zakázat přístup robotům (tzn ne v robots.txt, ale nejlíp v meta-tagu). nebude na ni odkaz nikde na webu, a její adresu řekneš pouze "zasvěceným". viz nesro. na tohle stačí pouze HTML.

2) složka zaheslovaná pomocí .htaccess / .htpassw. stránky uvnitř mohou být opět pouze v HTML, ovšem tenhle způsob vyžaduje podporu hostingu. tu na wz do jde, ovšem webgarden není hosting, takže to tam nejde.

3) jednoduchá stránka v php se zaheslovaným obsahem, třeba přes sessions. stačí zagooglit a máš řešení.

4) složitá registrace uživatelů s využitím php a mysql. pokud na to nemáš znalosti, měl bys mít alespoň love :)

Zde na wz můžeš použít kteroukoli z výše uvedených možností, na wgz tuším ani jednu...
ještě je možnost použít JavaScriptového zaheslování stránek. Už jsem to tu na tomhle fóru zmiňoval asi 3x, tak si to najdi.
Principiálně jde o to, že stránka obsahuje kousek JS, v něm proměnnou, kde je uložený zaheslovaný chuchvalec, který je bez hesla nečitelný. Když zadáš správné heslo, js ti vypíše správný obsah.
Je na to někde nějaký produkt, který ti udělá ten chuchvalec i pro více jak jedno heslo. OK, zkusím ti to najít.
http://www.buildwebsite4u.com/tools/secure-html.shtml
atd
např.
http://www.google.cz/search?q=password+protect+html+javascript&start=0&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-a&rls=org.mozilla:en-US:official
Jenže já PHP neumím.... Poradíte někdo princip a jak se s tím dělá?
k mému bodu 1: myslím, že tohle najdeš na php.jonweb.cz
k mému bodu 3: vše bys měl najít na firstpage.profitux.cz

podrobnosti, či všechno ostatní najdeš na googlu :)
Jenže já PHP neumím. . .
tak sa zacni ucit. . . ;-)
na php je nejlepší kosek
Ondra:
hele a nechceš se podívat co na webgarden je to:

systém práv a uživatelských skupin
o kterém píší na:

http://zone.webgarden.cz/funkce-systemu
R.U.R. (jsrosa.wz.cz)
Ondra (kouzelne-formule.xf.cz)
Na PHP jsou nejlepsi priklady a vysvetlivky k funkcim:
http://www.volny.cz/peter.mlich/www.htm#msub10
http://www.volny.cz/peter.mlich/www.htm#main5
Predpokladam vsak, ze clovek zna alespon 1 programovaci jazyk a nejsou mu nezname pojmy: konstanta, promenna, funkce, cyklus, podminka, ...

zacal bych priklady jako je PHP mailform, PHP guestbook, PHP+MySQL minichat (ty nejmensi). Pokud rozchodis ten minichat na wz.cz , pak muzes rici, ze bys zvladl nainstalovat i nejaky redakcni system. Redakcni system ma pak v sobe galerie, chat, guestbook a dalsi zajimave veci pro tvou webku. Staci pak jen klikat...

Dovolim si tvrdit, ze Kosekova literatura je tak stejne dobra jako ta knizka za 500, co mi lezi na stole a prasi se na ni. Neco jsem z ni pouzil, ale to dalsi jsem musel nastudovat z prikladu.
Mňo, nevím co máš na stole, špatných knížek o PHP apod. je halda a taky nějakou doma mám a taky se mi na ni jen práší. Ale třeba si myslete že jsem staromódní, ale Koska (jo, cca za 500 byl) mám pořád vedle stolu a často jej otevírám (asi nejčastěji ze všech knížek co mám doma), a až když tam něco nenajdu nebo tam toho nenajdu dost a nefunguje mi to tak jak bych čekal, pak teprve hledám na netu. Ale prohlížet si cizí okomentované příklady, to pro mě není - raděj si čtu články na intervalu nebo PHP manuál na netu, kde je především popsáno, jak přesně něco funguje, a spíš naznačeno, jak se s tím dá pracovat...
Ale je to samozřejmě jen IMHO a very subjective, každému se dobře pracuje jinak.