Víte, že Míra je teplej???

Sám mi to řekl :-)
Jdi do PRDELE.
Martine, myslím, že tohle je ubohý. Nepřipadá Ti to tak??? I kdyby to byla pravda, tak nikomu do toho nic není!!! Takže uděláš líp, když se budeš starat hlavně sám o sebe.
Já vím, je to fakt slabý. Mě šlo jenom o to zkusit kolik lidí na tohle odpoví...
Kdo to rika ten to je, tomu se to rymuje.Martine, nemusis se stydet!Hlavne pouzivej gumicku abys neco nechyt.
:-)
Homér--ty si ale zastaralej!!!!!!!
Teď už jen chybí, aby jste se posílali svoje míry (s malým m)
Jojo to je hnusne i kdyz sem tu znamej jako dost velkej krytik webuzdarma tak tohle neni zrovna tvoje vec a je teplej nebo neni aj kdyby silhal neboo kdyby mel plno prach zkratka cokoli tak ti potom je hovno. Taky ti nekdo nerika mas krive nohy mas zasranou prdel vypadas hnusne chce se mi stebe zvracet. To je ciste tvoje vec a nikdo nema pravo do toho kecat. Kapišto?
Jak to myslíš s tou mírou? Průměrně nebo max. ????
No káputo...tak trochu :-)
> Jak to myslíš s tou mírou? Průměrně nebo max. ????

...
Re: Martin - Bože ty si úchyl.
Ještě jedna věc. Myslím, že bychom měli spíš Míru a zbytek podržet a ne jim pokopávat nohy.
aha, takze tady musite psat, ze jste s wz spokojeni, aby vam nevymazali prispevky? psal jsem tady nabidku hostingu na svem serveru www.parime.cz a oni mi to vymazali!
Sabina:
To je pravda, oni za to nemuzou, estli chcete, tak vam spalim doma disk a pak chci videt, jak budete vedet, kdy to vyresite...
The Root - skvělej nápad :o))) Schválně kolik se těch kritiků přihlásí :o)). Uzavírám sázku, že ani jeden :o)
Všímate si, že je to zatím 16:16????
->Martin A koho to kurva zajímá?
Sakra co sem pletes tyhle veci?!? Myslel jsem, ze se na tomhle foru maji resit uplne jiny veci. Koho zajima kdo ma jakou orientaci? Spis se ptej techhle veci sam sebe! Jak uz to tu nekdo napsal, i kdyby to byla pravda tak nikomu do toho nic neni. A prosim aby uz nikdo nezakladal takhle trapny temata....
A i kdyby nakrasno byl....a co? Mas chut, nebo nevis jak na to?

Trochu offtopik ne?
Martin: mno Homer ma castecne pravdu, potrefena husa nejvice kejha a tak by me zajimala tva strelka :o) at mame co drbat na tomhle foru .. ale na druhou stranu nech si to pro sebe :o) nerad bych zjistil ze jako jeden muj znamy mas rad mlade male mrtve rybicky :( mno konec vtipu tyhle kraviny si nech pro sebe ... je tu dost zklamanejch lidi ( ne ze bych zrovna ja s nemi soucitil) a tak je neinformuj temahle irelevantnima vyplodama tve fantazie ju ?