Kritika www.u3.kx.cz

Prosím o zhodnocení stránek www.u3.kx.cz
neni to na wz.cz , na tvojich strankach nic poutaveho, takze nevim, jestli ma smysl koukat i na ic.cz :)

doporucuji interval.cz, jakpsatweb.cz , grafika.cz fora

Ale at mas radost...
FF 2.0.6
- neusporadany layout (neco je vic vpravo, neco neni, nic neni k nicemu zarovnane)
- chybi jakekoliv menu
- mrnave pismo obsahu
- napdis proti obsahu by mel byt, podle mne, max 125-150%, mas tak 200
- bloky postradaji padding, tudiz je text nalepenej na okraji.
- text dole, "posledni aktualizace" ma spatny kontrast pisma vuci pozadi a neni videt.
- vykliknuty odkaz Navstevni kniha ma take slaby kontrast pisma a nejde po navratu skoro precist

Validita
- 17 chyb:
-- tag SCRIPT 3x uvozovky (radek 5, 25)
-- tag IMG neplatna URL, & = & amp;
-- tag DIV prebyva 1 ukonceni divu
-- tag LINK styly - chybi type
-- tag SCRIPT opacna lomitka (radek 30), nemusi ti ten script pak spustit
-- tagy SCRIPT - schazi type

Chybova konzola
Varování: Očekáván selektor. Sada pravidel ignorována kvůli špatnému selektoru.
Zdrojový soubor: http://www.u3.kx.cz/zdroje/styly/zakladni.css
Řádek: 112
Varování: Chyba při parsování hodnoty vlastnosti 'cursor'. Deklarace vynechána.
Zdrojový soubor: http://www.u3.kx.cz/zdroje/styly/zakladni.css
Řádek: 140

Pouzil jsem plugin Validator Tidy pro FF a rozsireni Chybove konzoly o CSS validaci.


Celkove na te strance neni, co hodnotit.
Neni navigace, vzhled nic moc, male pismo. Obsah rozverny, politicke kecy.
Zaujalo mne:
"Co je to U3 a proč si ji koupit?"
Odpoved: Na U3 flash si můžete nainstalovat programy...
Nikde neni psane, ze U3 je oznaceni pro jakysi druh flash disku a co to flashdisk je, jake to ma rozmery, foto a tak.
V podstate same bezcenne, politicke a propagacni informace. Musis se prijit proste podivat do obchodu.
Jo, a jeste malickost... Rika ti neco Live linux CD? Tam vsechny popsane programy mas nainstalovane a nemusis resit nejake navody. Cena je jen vypaleni, asi 10kc.
lay nepůsobí moc pěkně, toe fakt, nepůsobí to moc uceleně, ale tak jako trhaně; přijde mi to, jako že to dělal někdo kdo je zdatný technicky, nikoli však graficky či opticky umělecky... (tedy někdo jako já :D) Já to řeším outsourcingem, nechám si navrhnout lay svou přítelkyní a pak si to pořeším technicky.
menu doufám že není v definitivní podobě, působí takříkajíc "humpolácky"

Co je to U3... - já jsem to pochopil tak, že je to placená technologie, která se dá nainstalovat na flashku, čímž se z ní stane U3 flashka s popsanou funkčností
fuj
Jo no bylo to delane trochec na rychlo....

Ale dekuji, budu se snazit opravit co se da, krome chyb vypsanych validatorem bo na take cipiny nemam cas ;-)
MKMKMKMK (mojewww.wz.cz)
nechces zakazniky, nech stranku v dezolatnim stavu. Tim lip pro ostatni inet-obchody. Diky ti :)
Nic neprodavam. Chci poskytnout zajemcum a programatorum pro U3 technologie odborne materialy...