jak přesměrovat wap.*.wz.cz

Můj problém spočívá v tom, jak a co na udělat pro to, že když napíšu adresu wap.maser-hry.wz.cz, aby mi naskočil namísto index.html jiný soubor. (přesně maser-hry.wz.cz/mobil/mobil.html)
v kořenovém adresáři webu soubor .htaccess
do něj napsat:
RewriteEngine On
RewriteCond %{SERVER_NAME} wap.maser-hry.wz.cz
RewriteRule .* http://maser-hry.wz.cz/mobil/mobil.html
Mockrát vám děkuji.
ten soubor .htaccess má mít jakou koncovku?
Jo, toe zábavný - on má vlastně jenom koncovku. Vytvoříš jej např. tak, že to napíšeš v Poznámkovém bloku a při ukládání to uložíš normálně jako textový dokument (*.txt), ale jako název souboru vyplníš
.htaccess
Mělo by to takhle jít (u mě to tak jde).
Zajimavy, kolik lidi se necha napalit tim, ze .htaccess je pripona. Lidi, ono neexistuje jen Windows. Linuxak vam rekne, ze je to obycejny nazev souboru bez pripony. Ta tecka na zacatku pouze znaci skryty soubor. Vetsinou se tim skryji konfiguracni soubory nebo adresare.
Aha, tak jsem zase o něco chytřejší :-)
Ale přeci jen bych řek, že to co píšeš ty je téměř stejně špatně jako to co jsem napsal já. To tvoje platí pro linux a to moje pro windows. Tuším, že takový výmysly jako soubor .htaccess mají své rodiště na linuxu, kde platí to cos napsal (stejně tak to platí, když to člověk nahraje na webserver, pač ten běží taky na linuxu). Ale ve windows platí to co jsem napsal já. Soubor .htaccess ve woknech není soubor bez přípony s názvem .htaccess, který jaksi náhodou začíná tečkou (což ve win nemá ten význam jako v linuxu). Je to soubor, který nemá název a má příponu htaccess. Řeknou ti to každá windows :-D
Puvod .htaccess je v linuxu. A castecne mas pravdu. Windows bere tento soubor jako priponu. Jenze to je spise bug, kdy ma Windows ve zvyku text za kazdou tecku oznacovat jako priponu, i kdyz je tecka jako prvni znak.