Víc návštěv

Chtěla jsem se zeptat, jak mám docílit toho, aby o mých stránkách vědělo více lidí?
1. Zaregistrovat je v prohlížečích
2. Dodržovat zásady SEO (pohledej na internetu)
3. Koupit si reklamní banerovou kampaň
>>zbi:Jak zaregostrovat v prohlížečích?jako to myslíš jak má třeba seznam ten katalog?
Hwebsterka: "Chtěla jsem se zeptat, jak mám docílit toho, aby o mých stránkách vědělo více lidí?"

Měj poutavý obsah, který se nedá sehnat jinde. Potom začnou lidi chodit sami ;)

Jinak to, co psal zbi.
jj, optimalizace pro vyhledávače je kouzelná věc ;-)

» Hwebsterka:
zkus začít titulkem - kazdá stránka ho měla mít unikátní, a měl by jasně říkat, co tam návštěvník najde. pak se zkus pustit do nadpisů - i ty by mi měly říct, co na stránce najdu - jak na to koukám, tak <h1>Stránky</h1> a <h2>Články</h2> není nejlepší... při zádání hesla stránky do seznamu ti asi nenajde tvůj web...

dále, na co zapomněl zbi: není nad to, mit zpětné odkazy... jak už u webů s podobnou tematikou, tak na jakémkoli webu, kterej není pod tvou úroveň. máš známého, který má navštěvovaný web s nějakým tím page-rankem? ukecej ho k výměně odkazů ;-)

někdy taky není na škodu dát si tu práci, přečíst nějaké ty články a okomentovat. píšeš do nějakého většího fóra? dej si link na web do podpisu.

+ ta registrace do katalogů...

... no já už raděj skončím, páč čím delší příspěvek napíšu, tím mám menší šanci, že mi na něj někdo odpoví... :(
Mike: "páč čím delší příspěvek napíšu, tím mám menší šanci, že mi na něj někdo odpoví" není to náhodou opačně? Vždyť čím delší příspěvek, tím víc potencionálních témat na odpověď a větší pravděpodobnost nějaké boty, za kterou tě může někdo zdupat, ne? No a vzhledem k tomu, že lidi sou svině, tak tě zdupou strašně rádi ;)
no, spíš to bude tím obsahem. Kdysi jsem, jen tak z legrace zkoušel vypublikovat kuchařku. (Kuchařka pro programátory). Prostě jenom tak, jestli to bude fungovat. Pak mi jeden ochotný člověk udělal lepší "ksicht". A na to, že to je naprosto jednoduchoučká, mnohdy i těžko použitelná, věc, je tam asi 40 lidí denně. Není to jak kolegova Kuchařka online, kde je návštěvnost 300x vyšší, ale vzheldem k délce vývoje a téměř žádné údržbě mi to přijde vcelku úspěšné.
Pak jsou weby, které by někdo chtěl. To je příklad fiestaclubu. Sice taky jednoduché, zoufale volající po předělání, ale taky vcelku navštěvované.
Šamanské chřestítko SEO není nic jiného, jak vyhledávacím robotům (a nejen jim, weby jsou především pro lidi) nabídnout informace, očem web je. Tedy minimálně title každé stránky a h1 na stránkách zvládne úplně každý.
Hwebsterka (hwebik.chytrak.cz)
viz ZBI
! 1. Zaregistrovat je v prohlížečích (centrum, seznam, ...)
2. Dodržovat zásady SEO (pohledej na internetu)
- v podstate jde o to, abys mela stranky s jistou strukturou
-- head title, keywords, body h1, a, ...
- validni HTML kod, pokud mozno
- stranku do 40k HTML (maloktery vyhledavac si da do databaze vetsi stranku)
...
! 3. Koupit si reklamní banerovou kampaň
4. google.com - cim vic odkazu na webku, tim vic viditelna
(to jsou ty odkazy na viagru, co chodi na fora :) Se to zneuziva)
5. poutavy obsah, zajimave a pekne stranky, struktura
treba, priklad, jakpsatweb.cz je velmi navstevovana, proc? :) Protoze je dobre rozclenena a ma onformace, ktere te zajimaji.

http://peter-mlich.wz.cz/rs2/index.php?www=0&page=3
Jak se mám zaregistrovat do katalogu seznamu?Oni tam chchou název firmy a IČO....!?
musíš se zaregistrovat do té části katalogu, kde to nechtějí
Hwebsterka (hwebik.chytrak.cz)
tam jsou totiz 2 moznosti.
Zaregistrovat se do firemni casti, kde ico je v obchodnim rejstriku, pokud sve ico nevis jako firma, coz pouzivas bezne na faktury, takze bys to vedela :)
A zaregistrovat se do casti osobni webky.
OT: Tom: tak dobrá, teď si odpověděl aspoň ty ;-)
právě jak říkám, tohle se mi poslední dobou stává dost často... zvlášt když se snažím poradit (nebo přímo vyřeším něcí problém) a autor se neobtěžuje ani odpovědět... (např. zakladatelka tohoto topicu ...nic ve zlém) ...no ale stále sou na netu lidé, kteří poděkují, i když komentátorova rada nevede k vyřešení jejich problému :)
Omlouvám se...ale nějak sem se sem poslední dobou nedostala.Takže teda dodatečně děkuju...;)