Nezobrazuje se ěščřž

Ahoj, mam problem asi s kodovanim. Koupil jsem si domenu a hosting a nezobrazujou se mi tam pismena s hacky, misto nich se zobrazi otaznik a ze zacatku mi nesli vubec pridat clanky do databaze kdyz tam byli ty hacky. A tady na wzku se mi to zobrazuje uplne v pohode, zadnej problem stim neni. V cem tedy je asi problem? Tady sem hodil stranky trancemaniac.wz.cz a novy jsou tady fkdymokury.cz
<HTML>Mně se to na fkdymokury.cz zobrazuje v pořádku.

P.S.: "Předešlí byli lepší" bych změnila na "Předešlé byly lepší".</HTML>
Jo zapomel jsem napsat, ze ta diakritika blbne v clancich na uvodni strance. Koukni se na clanek Vítejte na nových stránkách FKDYMOKURY.CZ a mam test diakritika a za tim ja mam otazniky misto pismen s hacky.
P.S. Opravim na Předešlé. Diky
<HTML>Aha :-) Máš všude nastaveno správně (tedy stejně) kódování - tabulky, porovnání sloupců v db, po připojení nastaveno mysql_query("SET NAMES 'cp1250' COLLATE 'cp1250_general_ci'"); ?</HTML>
Tohle bych mel mit oukej. Tabulky a scripty mam stejny jako na trancemaniac.wz.cz a tam se to zobrazuje v pohode. Tak ja fakt nevim......A kdyz je spatny kodovani tak se nezobrazujou jen otazniky ne?
tak ted uz mi nejdou zobrazovat jen š a ž. aspon nakej pokrok :))
"š", "ž" a "ť" je kolize mezi win-1250 a iso-8859-2
Když kódování vůbec definovaný nemáš, pak tamu budou ty otazníky a čtverečky. Tohle by mohlo být neshodou mezi např. win, ISO a UTF... Zkus vše zakódovat v UTF nebo ISU. Taky ti na indexu chybí XML prolog, kterej o kódování taky něco řekne...
Ale ja nevim kde by mohla byt ta kolize. Vsechno mam v win-1250. A tak proc mi to na wzku zobrazuje spravne a na chzechhostingu ne? Je to vsechno uplne stejne.
Problem bude nejspis nekde ve scriptu, kterej vklada data do databaze. Protoze kdyz se do ni kouknu tak uz jsou tam ty spatny znaky a kdyz v databazi to zmenim na napisu do ni š a ž tak na strankach to mam dobre.
Muzete se mi kouknout na tenhle soubor? http://data2.edisk.cz/stahni/05598/akce.php_3.23kB.html Je to ten script co odesila data. Nekde tam teda musi byt chyba. Dik
v sekci SQL je toho až dost. Ale, zapomeň na to, že budeš před každej dotaz dávat "SET names" a "SET collate". Normálně tohle nastavuj už při připojení:
<?
// sql.php - připojení k db
$host = 'localhost';
$db = 'test';
$user = 'tom';
$password = FALSE;
$connect = mysql_connect($host, $user, $password);
MySQL_Select_DB($db);
MySQL_Query('SET names ... SET collate ...');
?>
a máš po problémech. No a ještě si databáze i tabulky radši nastav přes phpMyAdmina. Potom to musí fungovat i kdyby nechtělo.
Tak ja nevim, ale zkousel jsem to co mam na tom novym hostingu dat na wz a jde to v pohode! ale na czechhostingu to proste nejde..........tak to snad nemuze byt spatne nastaveny kodovani nebo neco u me.
Lamka by řekla, že je to odlišným kódováním mysql databáze.
Nahoře to zmiňuje Thalia.