jak vytvořit diskuzní forum?

Poradí mi někdo, jak se tvoří diskuzní fórum? resp. jak to udělat aby se ta zpráva vždy zobrazila nad formulářem
Alenka (danielkastrakova.wz.cz)

"jak se tvoří diskuzní fórum"
google.com forum download php VYHLEDAT

nebo diskuse.jakpsatweb.cz - dole je odkaz na presne takove forum minibb.net
tam kliknes na download, prostudujes si navod k instalaci...

nebo, jestli ti to pomuze, tak treba guestbook v PHP
http://www.volny.cz/peter.mlich/www.htm#msub11
zdroj: PPguest5.txt
prejmenovat na php a spustit

"jak to udělat aby se ta zpráva vždy zobrazila nad formulářem"
tuto otazku nechapu, jaka zprava?
ze by ji napsat nad formular?

Je 29.12.2006 a vážím 4290g, obvod hlavičky mám 38,5 cm. Je mi 14 dní.

Je 26.1.2007 a vážím 5320g, obvod hlavičky mám 40,2 cm. Je mi 6 týdnů.

Je 15.2.2007 a vážím 5690g, obvod hlavičky mám 42 cm. Jsou mi 2 měsíce.
=> krasna tabulka to resi

jinak celkem pekny
To musí být děsný, měřit každý den děcku obvod hlavy, aby se poznalo IQ :-))
Mám děsně velkou hlavu - obvod jsem si v životě neměřil - a IQ taky ne :-) Asi to bude tím...
neměříme ji každý den, to paní doktorka, to se tak prostě dělá... a s iq to, myslím, nemá nic společného. Je to dobrý třeba pro kupování čepičky, případně pro představu, jak je asi tak veliká hlavička, z toho se dá usoudit, jak může být veliké dítě. Myslím, že i tobě ji jako miminku měřili.
šlo mi v podstatě o to odesílání formuláře, já vím, jak udělat formulář, ze kterého se mi odešle zpráva na mail, to ale teď nechci, chci, aby se ty zprávy ukládaly nad ten formulář (tak jako je to přímo tady třeba) Děkuju za rady, na všechny ty stránky se podívám a tabulku taky vytvořím :-) fakt dík.
"neměříme ji každý den, to paní doktorka, to se tak prostě dělá... a s iq to, myslím, nemá nic společného."
<rejp>ale Lama asi nemyslel IQ dítěte</rejp> ;)
Jinak nic proti, ale zakládat stránky miminu mi přijde dost ujetý ...
to je v podstatě jen pro to, že jsme se odstěhovali od všech babiček a kamarádů a známých a posílat každému extra fotky a psát co se děje, je dost pracný, takže to napíšu jednou a všichni si to přečtou. Nicméně, nejsem jediná, kdo je zaližil dítěti, je jich spousta! Ale ten názor rozhodně chápu... :-)
Alenka (danielkastrakova.wz.cz)
aha, rika se tomu guestbook, kniha navstev.
Forum je v podstate totez, ale pro vice temat.
Diskuzné fóra dostaneš zdarma po zaregistrovaní na WWW.BLUEBOARD.CZ... Daju ti HTML kod zdarma.
A hlavu si nemeriam.
DDADAm: na blueboard.cz nabízí kdejakou kravinu, ale diskuzní fórum mezi nimi není.