Nejdou mi nahrát stránky

Potřebovala bych poradit, jak nahrát stránky, kamarádkja mi radila co a jak, ale pořád se mi nechcí zobrazit. Nevím co s tím. Díky za radu
ved ja ti stranku vidim
co nevidim, je ten subor Úvod.htm aradsej si ho premenuj ak ho budes robit, bez pouzivania diakritiky a velkych pismen
pro nahrani stranek muzes pouzit treba FTP viz http://faq.webzdarma.cz/faq.php?ftp bo spravce souboru v administraci(nahraj si na server vsechno co ke strankam patri, word urcite vytvoril nejakou slozku ve ktere jsou potrebne obrazky)

jinak...
word neni stvorenej pro psani webovych stranek a podle toho taky vypada vyslednej kod. nejlepsi je napsat si stranku sam: http://www.jakpsatweb.cz/navigace/zakladni-kurz.html
Nahrál jsem si text html v pohodě,ale dnes jsem text změnil.Píše se že změna se projeví do 24 hod.Máte s tím někdo zkušenost?Předchozí stranka se mi vůbec neukázala.Asi něco dělám ještě špatně.Díkans za odpověd.
miratruck:
v prvom rade si musis nahrat subor index.html alebo index.php
To je prva stranka ktora sa ukaze navstevnikovi po zadani adersy miratruck.webzdarma.cz . A ked si to nahras na web, tak zmenu musis videt hned, urcite nie az po 24 hodinach. Ak nahodou ma tvoj PC v pamati staru verziu stranky, tak stlac Ctrl+F5.
Evika (chsodeviky.wz.cz)
zkus presne popsat problem.
Co jsi presne delala, krok za krokem. Mozna to vyzni detinsky, ale treba:
- stranka wz.cz
- prihlaseni jmeno = chsodeviky.wz.cz heslo = heslo
- klik na administrace
- klik na nastaveni
vypada to jako pro deti, nicmene z toho postupu to muze kdokoliv zopakovat,
Ze mi neco nejde, to tu ma takovy problem kazdy. A pokazde se musime ptat, jak problem vznika, jak se projevuje, jaky text chyby.
Tak jsem z toho jelen,píše mi to chybu při stahování souboru,ale o jakou chybu jde to nevim,no je to dobrý zaregistrovanej bych byl ale to je asi všechno dál se prostě nehnu a ještě kdyř si chci stránku otevřít tak mi napíše "Přístup odepřen" aby se to nepletlo,musim být hroznej blbec.
miratruck (miratruck.webzdarma.cz)
Nejlepsi je si spravne nastavit Far nebo Total comm.
wz.cz - PODPORA - neoficialni FAQ - nastaveni FTP pro Total comm.

"Přístup odepřen" = spatne zadany login/heslo
wz.cz - PODPORA - jak nastavit FTP